Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hiekkäsärkät?

Hiekkasärkät vetää likeelle monen etelän lomakohteelle? 512hv
2166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuosta nyt mitään selvää ota?
Saivat kuitenkin Kalajokisetkin nakurannan. En ole ollut paikalla, mutta on jo "kylätoimikunta" tehnyt valituksen. On saamani tiedon mukaan siellä vasemmassa reunassa rannalla aidan vieressä ollut epäsiveellistä käyttäytymistä (oletan homoilua tai lesboilua). Ei onneksi mitään äärikristittyjen "hommaa". Tuohon puututaan heti keväällä 2015.
Porissa nakuilu jatkuu...

Äänestä
  • 2003 Kalajoki ei vielä lähtenyt Porin kanssa kaiken sallitaan ikärajattomaan pornoiluun. Vuodesta 2005 yyterin nakuranta on ollut K-8 mutta tuosta ei ole hyötyä. Rakkaus näkyy ja se jakuu. Ensimmäistäkään vahinkoa ei ole. Porissa ovat nyt tulevana kesänä käytössä ikärajattomat sekasaunat. Menevätkö nuo Suomessa liian syvälle.
    Kalajoki yrittää samaa. Toivotaan että onnistuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


512 kirjoitti:

Hiekkasärkät vetää likeelle monen etelän lomakohteelle? 512hv

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu