Oulu 26.7.13 lauantai muistuuko mieleen?

Ei sitä nyt aivan vielä ole unohdettu. Sinä kylläkin unohdit, etkä edes vastannut enää puhelimeen. Joko sinulla on mies ja työpaikka? Luultavasti sinulla menee hyvin. Ikävää, että päätit tappiokseni. Olisin kyllä halunnut sinut.
2147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toivottavasti vielä käyt täällä Oulun tumma kaunis nainen? Silloin minulla olisi toiveita.

Äänestä

Ei taida kuitenkaan ikäväkseni käydä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muistatko vielä? kirjoitti:

Ei sitä nyt aivan vielä ole unohdettu. Sinä kylläkin unohdit, etkä edes vastannut enää puhelimeen. Joko sinulla on mies ja työpaikka? Luultavasti sinulla menee hyvin. Ikävää, että päätit tappiokseni. Olisin kyllä halunnut sinut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu