että peiliin katsoessani aina sanon että olen onnenpekka.
Kaikista voi tulla kuniita, sinustakin, kunhan menet ammattitaitoiselle kaunistajalle, minä en ole sitä trvinnut mutta ohjaan niitä jotka tarvivat. Olen ain aollut kaunis, joten miehet ovat aivan heikkona muhun, naurattaa kun aina saa kehuja joka päivä.
Mieheni ei tarvi olla huolissaan muista miehistä, sillä me nauramme vaan kun kävelemme kaupungilla, miten paljon tulee treffipyyntöjä, snaoinkin että tämä on kauneuden haittapuoli, missään ei saa olla rauhassa.
Nyt olette varmasti mulle kateellisia, mutta ei tarvi ei tämä nyt niin kivaa ole kun missään ei saa olla rauhassa. Aatelkaa jos olisi vielä laulaja tai mennyt missikilpailuihin, suosioni olisi kauheen suurta, sitten olisi jo liikaa.
Nytkin saa kirjoittaa nimmareita ja olla kuvissa tämän tästä... rasittavaa.
Kohta laitan pussin päähän että saisin ees kahvilla käydä ettei kukaan tunge seruaan.
Mies joskus hermostuu, mutta on onnenpekka, en halua muita miehiä kuin oman, ja hän tietää sen. Sanookin että olen ainutlaatuinen ja hän on ylpeä kun olen hänen viamo. Hän on todella onnenpekka, teidän sen ja siksi olenkin onnellinen.
Kauneuteni on niin mahtavaa
rasittavaa olla kaun
1
120
Vastaukset
- Heh heh
Onneksi olkoon, Pekka ja Pekka. ♥ ♥ ♥
"Aatelkaa jos olisi vielä laulaja, suosioni olisi kauheen suurta, sitten olisi jo liikaa."
Suomen Conchita Wurst tai Dana International?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien1893135- 542568
- 2422334
Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk92132Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes2572056Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I71961Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva381776Työvoimatoimisto
Nyt kysyisin miksi pitää käydä työvoimatoimistossa paikanpäällä, kun he eivät muuta tee kuin laittavat koneelle uudet ve581730Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä841640Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro161599