Tyhjät tynnyrit kolisee eniten

Hakee sitä sitten puhuen vilkkaasti tai sitten arvokkuutta hakien hitaasti. Ja kun sekin meni penkin alle, niin palataan vanhaan.Vaan kun uskottavuus puttuu kokonaan.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joo

Äänestä
  • Joo

    Äänestä

  • stub hake kirjoitti:

    Joo

    Joo

    Äänestä

  • subi hake kirjoitti:

    Joo

    Go

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kameliontti kirjoitti:

Hakee sitä sitten puhuen vilkkaasti tai sitten arvokkuutta hakien hitaasti. Ja kun sekin meni penkin alle, niin palataan vanhaan.Vaan kun uskottavuus puttuu kokonaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu