Kuuden viikon testaamisen jälkeen yllätyin erittäin positiivisesti Konjak Superkuituun, joka toimi hyvänä apuna laihduttamisessa. Makeanhimo katosi kokonaan jo kahden päivän kuluttia. Blogistani voi lukea yksityiskohtaisemmin testauksesta ja tuotteesta.
http://terveysniksit.blogspot.fi/2015/01/konjak-kokemuksia-hitti-vai-huti.html
Konjak Superkuitu laihduttamisen tueksi!
Juuuups
5
178
Vastaukset
- hei haloo
Missäs se sinun blogisi on mainostaja?
Itse laihduin saman määrän viikossa syömällä monipuolisesti.- Konjakkia kansalle
Tarkoitat varmaankin painonpudotusta. Pudotettu paino ei aina kerro palaneesta rasvasta. Painoahan voi pudottaa helposti vaikka kaksikin kiloa viikossa, jos haluaa lihakset menettää samalla. Konjak nimenomaan helpottaa laihduttamosta. Tietenkään yksinään tämä tuote ei laihtumista saa aikaan, vaan tukee sitä pienentämällä annoskokoja ja hillitsemällä makeanhimoa.
- Konjakkia pullosta
Ei saa mainostaa näitä hömppä-tuotteita.
- joo toimii
Hyvin toimiva tuote.
- kyllä kyllä
Toimii tuonlähteenä jollekin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614298KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1362989Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452332Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?442218- 241873
- 911792
- 281586
- 221529
- 1471367
- 321200