Viimasuoja diesel Legacyyn

Onko saatavilla muuta viimasuojaa kuin se pieni palanen säleikköön. Alaosa keulasta
jää täysin auki eikä siinä ole mitään ritilää johon viimasuojan voisi kiinnittää. Paikallinen edustaja kielsi välijäähdyttimen ilmanaukon eteen laittamasta pahvia.
2207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei taida olla- oon ulkomailtakin sitä koittanut löytää.

Äänestä

Leikkaa sopiva muovinkappale ja laita vahvalla teipillä kiinni! esim. mustaa muovia ja mustaa teippiä, gorilla tai vastaava, varmasti pysyy, eriasia voiko aivan tukkia molemmat aukot alhaalla? Pakkasella teippaus vaatii lämmitystä! Omassani vain etusäleikköön leikkasin itse solumuovista sopivan, alas en laittanut mitään mutta voisin suunnitella ainakin osan tukkimista!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lega 10 kirjoitti:

Onko saatavilla muuta viimasuojaa kuin se pieni palanen säleikköön. Alaosa keulasta
jää täysin auki eikä siinä ole mitään ritilää johon viimasuojan voisi kiinnittää. Paikallinen edustaja kielsi välijäähdyttimen ilmanaukon eteen laittamasta pahvia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu