CIA terroria ja jatkoa WTC:lle
http://www.presstv.ir/Detail/2015/01/10/392443/CIA-carried-out-Paris-attack-Roberts
http://www.presstv.ir/Detail/2015/01/10/392443/CIA-carried-out-Paris-attack-Roberts
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Historia toistaa itseään
BBC:
https://www.youtube.com/watch?v=AUvrPvV-KQo
Historia on kylmää katseltavaa!
ja CIA jatkaa edelleen!
Mailma alkaa herätä, eikä enää vaikene USA-terrorismin edessä
http://www.mitavittua.fi/2015/01/20/veteraani-poliitikko-heitti-loylya-ranskan-terrori-iskujen-takana-ovat-lantiset-tiedustelupalvelut/
USA Viha kasvaa
http://www.independent.co.uk/news/world/europe/paris-attacks-jeanmarie-le-pen-says-french-terror-attacks-were-work-of-western-intelligence-9985047.html
Paris “Charlie Hebdo Attack”: Another Zionist False Flag?
http://www.veteranstoday.com/2015/01/08/charlie-hebdo-viral/
aaaarggg
http://nodisinfo.com/french-islamophobes-fake-attack-newspaper-total-hoax-2/
Kovin saanut tuulta purjeisiin mailmalla tuo CIA syyllisyys!
Mitä tapahtuu jos se paljastuu oikeesti CIA. hommeliksi?
On se
82% Ranskalaisita vaatisi vastaiskua, vaihka sitten iskun kohde olisi Yhdysvallat.
Gallub.
54% Ranskalaisista ei usko Pariisin iskun viralliseen totuuteen. Le pen totuus on uskottavampi, koska todisteita on nähtävissä ja mediassa sensuroitu iskun uutisointia juurikin niin että sensuroimaton materiali antaa Le Penille etulyöntiaseman.
86% Ei hyväksy, että USA sanelee Ranskalle, mitä pakotteita kutakin vastaan Ranska noudattaa. mm Venäjälle laivakaupat.
Ei epäilystäkään etteikö CIA olisi sormineen pelissä!
SYY suoraan USA:n niskoille!
Cia käy myös itä Ukrainassa sotaa ukrainalaisia vastaan. Kaikki venäläisten näköiset tankit ovat itse asiassa amerikkalaisia jotka on naamioitu venäläisiksi. Tästähän on suora todiste kun Venäjä sanoo, että heidän joukkojaan ei ole siellä olenkaan.
Noin sen täytyy olla, kun ei siellä kerta venäläisiä ole.
Itse olen jo pitkään epäillyt, että Suomen ilmatilaloukkaukset on CIA:n järjestämiä vakoilulentoja. Venäläisiä turhaan syytetään. Pirullisen ovelia nuo Jenkit.
Sehän jo tiedetäänkin, että kaikki siviilikoneiden pudotukset on Usan syytä.
Eiköhän se u-paattikin Tukholmassa ....
Jenkkifobia saa nyt ihan uudet mittasuhteet!
Kekkonen oli CIA:n agentti !
Minun vaarini puolestaan liukastui hakiessaan polttopuita liiteristä. Taas oli CIA asialla. Tämä on faktaa! Jos joku epäilee asiaa, niin tuossahan lukee, että se on faktaa.
Heh, jos on suvussa, että nuolaan usan persettä? CIA:n asialla juksemisessa liukastuminen..
USA joutuu vielä kuseen! CIA terrorismi mennyt liian pitkälle!
Liittolaiset katoaa!
Kylla
http://yle.fi/uutiset/kreikkalaishavittaja_syoksyi_maahan__useita_kuoli/7762141
Naurettavaa tämä tällainen kirjoitus. Nyt nämä trollit eivät enää jaksa puhua Venäjän ja Putinin puolesta. Eivät enää löydä mitään niin hyvää, joka menisi läpi täällä meidän ketjuissa.
Nyt on otettu USA hampaisiin ja keksitään valheita, kuten on Putinilla ja Lavrovillakin tapana, USA:n päälle. Asiattomia juttuja, joissa ei ole päätä ei häntää.
Voi teitä raukkoja. Tällaisenko käskyn on Pietarin keskustoimisto antanut. Käyttävät teitä hyväkseen ja näin näytätte tyhmyytenne. Ette osaa järkeänne käyttää ollenkaan.
Tuo palturin puhuminen näyttää hyvin onnistuvan.
Äly hoi, Sairasta USA ylistystä!
Iltalehti median armoilla kirjoitelee tänne venäjävihassa ja usa kiimassa!
Voiko olla säälittävämpää!
CIA vajakin kirjoitusten tueksi ei löydy mitään!
sen sijaan jokainen voi googletaa tätäkin avausta!
" paris false flag " vaihka tolla hausanalla!
Katsoa mitä mailmalla kirjoitetaan asisasta, joka ei pääse reuttersin zionistiseulasta läpi! Iltalehtiinmme!
Hyvin WTCmäisiä piirteitä, Juutalainen piirtäjä nukuu pommiin, oikeen huolella
Ihan kuin WTC:ssä jolloin yksikään juutalainen ei tullut töihin!
Ei ihme, että Ruotsi varautuu samantyyppiseen iskuun, koska kokekee vihaa Palestiinan tunnustamisesta!
CIA hoitaa yleensä tämän Ziionistisen valtioterrorin.
Asiassa on monta outoo piirettä, miten mm Hollander tuli paikalle välittömästi?
Miksi ampujat olikin erinäköisiä, kuin syylisenä ammutut?
Miksi Juutalainen pilapiirtäjä nukku muka pommiin ja pitkään?
ym ym..
Ranska salaa jotain! Mutta kuinka pitkään!
"Miksi Juutalainen pilapiirtäjä nukku muka pommiin ja pitkään?"
Oli ollu juopottelemassa eikä kuullu herätystä? Tai oli unohtanu laittaa herätyksen? Patteri loppu kellosta? Lopu veto vieteristä, ei muistanu vettää? Kännystä loppu akku?
"Miksi ampujat olikin erinäköisiä, kuin syylisenä ammutut?"
Itekkö olit kattomassa, miltä näyttivät? Ruumiit on rumannäkösiä, kun on läpiammuttu konepyssyyillä.
"...miten mm Hollander tuli paikalle välittömästi?"
Eikähän tuo hollanderi ihan autolla tullut. Tuli kattelemmaan kun rosvot oli ruumiina. Sillä on oma kuskikin, eikä matka ollu pitkä.
CIA-mainen seuraus!
http://verkkomedia.org/news.asp?mode=4&id=12728