NBURMES AHDISTAAAAA!

GHJGLYTFIOTFTFTDFRDE¤SW#W#
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

JIADISTI AHDISTUNU

Äänestä
  • NUSEDISTI

    Äänestä

  • EIKÄKU N kirjoitti:

    NUSEDISTI

    PORODISTI

    Äänestä

wdhwduwdwqhdwfhewfhegf7EGY

Äänestä
  • mut jfgregiregjegue8geurgeuegegu8ergu8gegrregur8gug8urg

    Äänestä

  • gjjierREGIREGIRGIRIG kirjoitti:

    mut jfgregiregjegue8geurgeuegegu8ergu8gegrregur8gug8urg

    gergierj

    Äänestä

NURMEKSEN HULLU NURMEKSEN HULLU ON TAAS TÄÄLLÄ

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JIÅI)==UJ= kirjoitti:

GHJGLYTFIOTFTFTDFRDE¤SW#W#

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu