Asensin seiskan uudelleen, siis samalle levylle uutena asennuksena. Nyt aloituksessa kuitenkin kummittelee edellen se, kumpaa seiskaa haluan käyttää (uutta vai vanhaa asennusta).
Saisko yksinkertaiset ohjeet, miten tän starttivalikon sais pois.
Aseman juuressahan on se tiedosto, jota muokkaamalla sen saa pois, mutta piruvie ku en edes muista mistä piilotetut tiedostot saa näkymään.
Käynnistysvalikko pois!?
Helppo kun osais
1
202
Vastaukset
- Helppoa kun osaa
Vastaan itselleni. msconfig ja sieltä välilehti "Boot".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751191
- 741184
- 481064
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041018- 51985
- 34747
- 49714
- 54646
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39642Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118577