Ehkä alitajunnallisesti

joissa voisin törmätä, ehkä pelkään nolaavani itseni jos tulisi joku kontakti.
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minäkin jännitän, mutta en välttele. En hakeudu paikkoihin jossa hän, ettei luulisi että roikun. Tulin vain piipahtamaan, olin liikenteessä useita tunteja. Nyt maistuu päikkärit. Mun pitäisi lopettaa täällä piipahtamisetkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


välttelen paikkoja kirjoitti:

joissa voisin törmätä, ehkä pelkään nolaavani itseni jos tulisi joku kontakti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu