medal of honor asennus ei onnistu

otan valikosta install. jumankauta jotain visual basic 2005 varoitus tulee ja kaatuu siihen,
770
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

error 2203 prosessi ei voinut käyttää tiedostoa koska toinen prosessi on lukinnut osan siitä. mikä vttu ein 7ssa käyttää yhtäiakaa ei ainakaa resuhalinnassa mitään näkynyt.

Äänestä

Jaa mikä niistä vanhoista peleistä?

Äänestä
  • assault. no onai tämä sadoilla tämänkin palstan lukijoillan

    Äänestä

Jos peli ei virallisesti tue käyttistä niin kokeile asentaa se yhteensopivuus tilassa.

Äänestä

Opettele kirjottamaan ennen pelien asentamista voit joskus päästä töihinkin.

Äänestä

oon hyvässä duunissa, sinä sen sijaan voisit tukkia lärvis ellei ole mitään järkevää sanottavaa

Äänestä
  • Vittuako sinä tähän ketjuun tunget, aloittaja on joku "mistä kii", tee oma ketju pätemisellesi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mistä kii kirjoitti:

otan valikosta install. jumankauta jotain visual basic 2005 varoitus tulee ja kaatuu siihen,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu