niin on hot,turhaan te sitä haukutte.hän pitää ulkonäöstään huolta,moni suomalainen mies saisi ottaa hänestä mallia.ei hänellä maha pömpötä,on niin kiintee.kyllä naisena pää kääntyy ja silmät sojottaa kun bb:ssäkin teppo oli.upee kroppa.viettäisin yön tai siis öitä hänen kanssaa.varmaan oisi kuumaa.
Teppo Säkkinen,on hot:)
nanni14
5125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ulkonäkö, epäaito oranssi ihonväri ja käytös naisia kohtaan törkeää. Mutta joillekin pinnallisille pissiksille kelvannee hetkeksi. En koskis pitkällä tikullakaan vaikka olisi maailman viiminen mies.
Kiva kun tykkäät itsestäsi, Teppo.
Naulan kantaan. Tärkeintä on toki, että pitää ulkonäöstään huolta. Se on pikkuseikka, jos on täysi ääliö, kunhan ei maha pömpötä. Eiks je? Luulen että myös Säkkisen lapsi on ikionnellinen siitä, että isillä on upee kroppa.
Imisin ja panisin!
Onko Teppo sukua Halliksen ex-kihlattu Helena Säkkiselle? En tiedä nykyistä sukunimeä. Varmasti on hieno. Eihän Hellu tyhjätaskuja koskaan katellut.