ei kannat kuunnella valehtelijoita.
tubbi puhuu totta
joku roti
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Stubbin puheilla ei ole mitään merkitystä, koska kaveri ei ole toivottavasti mukana seuraavassa hallituksessa minään ministerinä.
Toivo sinä vain.
Asia on jo 100% fakta, ei siinä kovin ihmeellistä ennustajaa tarvita, että näkee Kokoomuksen romahtamisen. Muutama todella epätoivoinen wannabeporvari täällä vain yrittää taistella totuutta vastaan, taitaa ottaa tilanne aika pahasti jo pannuun ?
Sinulla kärähti jo.
Totuus kirpaisee kirjoitti: "Asia on jo 100% fakta, ei siinä kovin ihmeellistä ennustajaa tarvita, että näkee Kokoomuksen romahtamisen."
Sellaista ei näkynyt viime viikolla julkistetussa HS-gallupissa, josa Kokoomuksen kannatus oli lievässä nousussa, enkä oikein usko, että näkyy tällä viikolla ilmestyvässä Taloustutkimuksen gallupissakaan.