Tässä taanoin pimeni mittariston ja keskikonsolin valot, epäilen sulaketta. Mutta minkä sulakkeen takana tuo kyseinen on? Huoltokirjassa ei ole kaaviota mutta suojakotelossa on kaavio englanniksi jossa ei kylläkään suoranaisesti ole mitään mittariin viittaavaa. Onko jossain muualla kun konehuoneessa oleva sulakerasia?
Chrysler Voyager 3.3 vm.02 Mittaristonvalot pimeenä
Voyager3.3
5
327
Vastaukset
- isovoikku
Kuskin jalkatilassa on parin ruuvin alla sulakkeita ja releitä. Mittaristo löytyy nimellä gauge
- Voyager3.3
Katsoin jalkatilaan ja ei ollut mitään luukkua, avasin jalkatilan kuoren kokonaan mutta alle ei ollut sulakkeita ollenkaan. Kiitos kuitenkin vinkistä yritän selvitellä asiaa.
- Uskopoish
On se siellä, en nyt ala purkaa omaa mutta katso kuva:
http://static.cargurus.com/images/site/2013/03/24/05/28/pic-8841721259749067980.jpeg - 01uudempi
Vanhan mallisessa on mutta ei enää 02.
- jesse11111111
eihän vaan ole kirkkaudensäätö nollille vahingossa laitettu?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait162958- 392557
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381423- 841340
- 631231
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40979Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.124883- 32796
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi27645Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan59611