Vähän ihmeelliseltä tuntuu kuinka tällä naisella on aikaa lapsille ja miehelle ja koti on puhdas ja vaatteet kaapissa viiva suoraan!!!!
En ihan usko, valehtelee taas! Miten hän voi olla hyvä äiti kun elämässä on urheilu pääosassa. Etelässä vasta huomasi kuinka Isabella on kehittyny?
En ihan usko, valehtelee taas! Miten hän voi olla hyvä äiti kun elämässä on urheilu pääosassa. Etelässä vasta huomasi kuinka Isabella on kehittyny?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Miehelle? Esko on Martinan elämässä läheisin mies.
Lapsille? Tyttäret eivät edes tunne toisiaan - aina eri paikassa.
Urheilu? Selätinjumppa ja kuntosalilla pelleily. Oikeaa urheilua Mara ei ole nähnyt edes televisiossa.
Mites teikän, tod.näk. läskin yh:n, kersat voi kun mamma roikkuu netissä provoilemassa?
"teikän"?
Olen juuri tullut "oikeista" töistä, tehnyt perheelleni ruokaa ja maksanut laskut ajallaan verkkopankissa itse tienaamilla rahoillani.
Nyt jatkan aivojen nollaamista netissä roikkumalla ruokalevon ajan samalla kun katson uutisia televisiosta. Olen siis kiinnostunut ihan oikeistakin yhteiskunnallisista asioista. Seuraavaksi lähden lenkille tai leikin lapsieni kanssa, en kuitenkaan vie heitä hoitopaikkaan tai tarhaan kuntoiluni ajaksi.