Parasta laatua-vuodesta toiseen.

Toyota otti kolmannen peräkkäisen voiton laajassa saksalaisessa Auto Bild -laatuselvityksessä.
155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lisää totuuksia Moottori lehdestä: Mainiosti myös uusimmissa saksalaisissa GTÜ- ja TÜV-katsastusraporteissa menestynyt Toyota on voittanut Auto Bild -laaturaportin yhteensä seitsemän kertaa, Mazda kolmesti ja Hyundai kahdesti. Muille merkeille ei ole ykköstiloja herunut. Laaturaportti julkaistiin nyt 12. kerran.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Valitsin oikein kirjoitti:

Toyota otti kolmannen peräkkäisen voiton laajassa saksalaisessa Auto Bild -laatuselvityksessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu