Tekijämies

Matti Vanhanen tekee eikä meinaa!
4153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No tässä on sitä palstalle kaivattua kuivaa brittityylistä huumoria.

:)))

Äänestä
  • Mutta Matti Vanhanen on kaikkienaikojen pätevin pääministeri.

    Hyvä Matti.

    Äänestä

  • Eihän tässä meinaa tuolilla pysyä, kun niin naurattaa.

    Kaiutin se ukko on.

    Äänestä

  • Tekijä ja näkijä. kirjoitti:

    Mutta Matti Vanhanen on kaikkienaikojen pätevin pääministeri.

    Hyvä Matti.

    Olikos tämä nyt sitten saksalaista huumoria?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näkijä kirjoitti:

Matti Vanhanen tekee eikä meinaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu