mutta voisimmeko pussata ? ; )
Emme voi enää plussata
Monsieur_Onni
28164
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Minä voisin pussailla rakkaan naisen kanssa,vaikka loppuelämäni.
sanat samaiset.
Joo, ja etenkin jos sun huulissa on hyvänmakuista huulirasvaa ;)
toimisiko omena ; )
Lempparini on menthol. Siitä tulee kiva tunne huuliin :) että pusuttelemisiin mösjöö Onni!
Tämä uudistus on vielä kesken. Opastuksista näkyy tulevat asiat, kuten peukuttaminen.
*peukku*
puss
Naiselle meni ; )
juu :D
Plussaisin tätä aloitusta. Ja pussailukin on mukavaa :)
olen samaa mieltä ;)
Jaa, kuinka onnellinen on tämä Onni?
Pussailu nyt ei onnistu millään, pärstää ei ole näkynyt mailla ei halmeilla!
Sama ongelma, ei ole näkynyt.
Oletkos varma ;)
OLEN! En ole nähnyt sitten viime kesän... Olisi edes kerran ollut mahdollisuus kunnon *piip*! Anteeksi, naiset ei kirjoita näin!
/Kiitos tämän päivän jäljiltä tämä nainen on kyllä vailla ahnasta syövää pusutteluhetkeä omansa kanssa. Mitenkähän sen voisi täällä toteuttaa :) omena toimisi mutta yleensä olen kyllä käyttänyt hunajahuulirasvaa - hunajaa huulilles, rakas ;)
Laita toteutumaan, en tiedä miten, kiitos hunajasta ; )
Luulen että taitaa mennä intohimopalstalle semmoiset ahnaammat pusuttelut. Täytyypä miettiä ;)
Lisätty minulta omalleni sinne ihin mielikuvituspusuttelua. ;D k-18 mutta silleen nätisti, olepa hyvä rakas <3
Se plussien antamien oli muutenkin tylsä juttu, jäi multa aina epähumiossa sivulle. Pussaaminen taas on todella mukavaa, varsinkin oikean miehen kanssa siihen tulee himo. :))
Kyllä me voidaan vielä plussatakkin ;)
Nyt oisin pussausta vailla kyllä vaan. Tässä omalleni pus <3
Voimme, jos olet hän ;)
Juu vieraiden kanssa ei ole hyvä pussailla. Aamulla koitin lähettää kovin omalleni pusi ja halia, mutta enpä tiedä menikö perille?\
Nimenomaan pussailu on minunkin lempipuuhiani... silloin kun on oikein hyvä pussaaja vastassa... Onhan se toki aina mukavaa, mutta mukavinta silloin kun mies todella osaa hyvin pussata ;) XXX
vaikka tästä
http://kakizbavitsya.com/wp-content/uploads/2012/11/152.jpeg