Onko Joo joo mies täällä?

Miks must tuntuu että käyt täällä vaikka muuta väität?
560
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Joo joo on se täällä. Saa seki täällä käydä. Jos se Joo joo haluaa :)

Äänestä

Täsä mä olen. Missä oon väittäny etten täälä kävis?

Äänestä

Hyppää jojoon kuspää

Äänestä
  • Mikä mättää?

    Äänestä

On sanonu ettei käy. Mut jos käy ni ketä kaipaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mustatuntuueton kirjoitti:

Miks must tuntuu että käyt täällä vaikka muuta väität?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu