Mistä johtuu Viagran ja Cialiksen pääkipu, liittyykö jotenkin verenpaineeseen. Viimeaikoina on alkanut tulemaan niin kova pääkipu että ei oikein tee mieli ottaa niitä. olisko jollain ehdotusta millä sen pääkivun sais pois?
Pääkipu lääkkeestä
5
289
Vastaukset
- m51v
Itselläni sama juttu oikein viiltävä päänsärky, mutta erektio toimii,
burana tyyppisillä lääkkeillä hieman apua päänsärkyyn.- 50mg
Miten suuri annos? Minulle määrättiin heti alkukun 100 mg, ja siitä tuli ihan heinänuhan tapaisia oireita. Puolikas tabletti n. 50 mg riitää tehostamaan erektiota, mutta nuo sivuvaikutukset ovat paljon pienempiä.
- nuhanenä
Pienennä annosta. 25mg sidukkaa riittää hyvin. Cialiksesta ei ole kokemuksia
- liianvanhako
Kun pääsette kunnioittavaan ikään niin tulette huomaamaan että millään puolikkailla tai neljänniksellä ei tapahdu mitään., Nuorille kolleille auttaa varmaan.
- Anonyymi
Itse löytänyt hyvän ratkaisun sivuvaikutuksiin. Samalla kun 100mg heittää kitusiin, niin burana, propral ja nenän avaus suihke myös.
Propral on tärkein. Ei nouse pulssi liian korkeaksi ja vähentää kasvojen punotusta etc.
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512435- 982115
- 241883
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253