Päätin aloittaa seksin harrastamisen. Olen 24-vuotias. Kuinka saan seksikaverin?
Päätin aloittaa seksin
7
361
Vastaukset
- harrastamisen
Kysyt vaan reippaasti joltakin sedältä, että kiinnostaisko tällaisen pojan peppu?
- seksityyppi
Peppuni on vähän herkkä. Haluisin seksikaveriksi tytön.
- enosaaautta
no sitten se onkin vähän hankalempaa. tyttönä sulla ei ois ollut mitään ongelmaa sen suhteen.
- Onneton.mies
Minäkin päätin aloittaa seksielämän mutta on sellainen ongelma etten löydä mistään seksikumppania itselleni ja miehet eivät tietenkään tule kyseeseen. En ole edes ruma tai lihava mutta sosiaalisesti niin arka että on lähes mahdoton saada tehtyä vaikutusta naiseen.
Voisin kyllä vähän maksaakkin seksistä eikä naisen iälläkään ole niin väliä kunhan vain on riittävän seksikkään näköinen ja terve ettei ole mitään tauteja eli en mielellään halua kuitenkaan mitään yleistä maksullista naista. Olen ihan kohtalaisen hyvännäköinen(vaikka itse sanonkin) niin on se ihme jos en mistään itselleni seksikumppania löydä varsinkin jos olisin valmis vähän maksamaankin seksistä. Toki se että mikä on kenenkäkin mielestä hyvännäköinen riippuu ihan katsojasta.- Rnq
Ei oo todellista! Että ootte nyt yhtäkkiä päättäneet aloittaa seksielämän? Tossa iässä jo se on vaikeempaa aloittaa naisen kanssa, miehen kanssa helpompaa. Mutta mikä ihmeen otus sellainen nainen on jolle maksetaan, mutta ei ole maksullinen nainen??
- seksityyppi
Miksi se on vaikeampaa? Täytyykö naiselle antaa lista seksiansioista?
- Onneton.mies
seksityyppi kirjoitti:
Miksi se on vaikeampaa? Täytyykö naiselle antaa lista seksiansioista?
Tuota minäkin olen ihmetellyt jo useamman vuoden että mikä siinä voi olla niin vaikeaa löytää naisista seksikumppania vanhemmalla ikää. Ilmeisesti naisilla sitten on jokin ihme vaatimuslista että lähemmäs 30-vuotiaaksi mennessä miehellä täytyy olla ollut jo vähintään 10 seksikumppania ja ainakin kerran on täytynyt seurustella tai muuten ei kelpaa sänkyseuraksi.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273545Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A142800Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1212716Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1162398Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt182182Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.771762Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥501678Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261666Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.431381- 1441334