Päätin aloittaa seksin

seksityyppi

Päätin aloittaa seksin harrastamisen. Olen 24-vuotias. Kuinka saan seksikaverin?

7

353

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • harrastamisen

      Kysyt vaan reippaasti joltakin sedältä, että kiinnostaisko tällaisen pojan peppu?

      • seksityyppi

        Peppuni on vähän herkkä. Haluisin seksikaveriksi tytön.


      • enosaaautta

        no sitten se onkin vähän hankalempaa. tyttönä sulla ei ois ollut mitään ongelmaa sen suhteen.


    • Onneton.mies

      Minäkin päätin aloittaa seksielämän mutta on sellainen ongelma etten löydä mistään seksikumppania itselleni ja miehet eivät tietenkään tule kyseeseen. En ole edes ruma tai lihava mutta sosiaalisesti niin arka että on lähes mahdoton saada tehtyä vaikutusta naiseen.

      Voisin kyllä vähän maksaakkin seksistä eikä naisen iälläkään ole niin väliä kunhan vain on riittävän seksikkään näköinen ja terve ettei ole mitään tauteja eli en mielellään halua kuitenkaan mitään yleistä maksullista naista. Olen ihan kohtalaisen hyvännäköinen(vaikka itse sanonkin) niin on se ihme jos en mistään itselleni seksikumppania löydä varsinkin jos olisin valmis vähän maksamaankin seksistä. Toki se että mikä on kenenkäkin mielestä hyvännäköinen riippuu ihan katsojasta.

      • Rnq

        Ei oo todellista! Että ootte nyt yhtäkkiä päättäneet aloittaa seksielämän? Tossa iässä jo se on vaikeempaa aloittaa naisen kanssa, miehen kanssa helpompaa. Mutta mikä ihmeen otus sellainen nainen on jolle maksetaan, mutta ei ole maksullinen nainen??


      • seksityyppi

        Miksi se on vaikeampaa? Täytyykö naiselle antaa lista seksiansioista?


      • Onneton.mies
        seksityyppi kirjoitti:

        Miksi se on vaikeampaa? Täytyykö naiselle antaa lista seksiansioista?

        Tuota minäkin olen ihmetellyt jo useamman vuoden että mikä siinä voi olla niin vaikeaa löytää naisista seksikumppania vanhemmalla ikää. Ilmeisesti naisilla sitten on jokin ihme vaatimuslista että lähemmäs 30-vuotiaaksi mennessä miehellä täytyy olla ollut jo vähintään 10 seksikumppania ja ainakin kerran on täytynyt seurustella tai muuten ei kelpaa sänkyseuraksi.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia

      "Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoaine­tuki­järjestelmän, kun energianhinnat nousi
      Maailman menoa
      46
      3108
    2. Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta

      🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs
      Maailman menoa
      46
      2901
    3. 100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman

      Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es
      Maailman menoa
      51
      2525
    4. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      51
      2514
    5. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      32
      2106
    6. Olen aika varma

      että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa
      Ikävä
      58
      1860
    7. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      45
      1779
    8. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      43
      1636
    9. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      48
      1572
    10. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      26
      1381
    Aihe