Loukonsali

Useinkäynyt

Mitäs Pirkkalan Liikunta Ry:ssä tapahtuu, kun lopettavat kuntosali-toiminnan?

5

283

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Siirtyy

      Siirtyvät kuulemma Kurikkaan uusiin tiloihin

    • minä.vaan

      Nettisivuilta kaivettua (Facebookkiin ei kukaan ole vaivautunut kirjoittamaan mitään):

      TIEDOTE
      Pirkkalan Liikunta Ry:n Loukonlahden kuntosali lopettaa toiminnan 27.2.2015. Toiminta tulee siirtymään uusiin tiloihin mitkä sijaitsee Pirkkalan Kurikassa, Osoite Kurikantie 12

      Toiminta tulee samalla siirtymään uuden toimijan nimen alle.

      Pidämme tilat suljettuna 27.2.2015 Perjantaina, tuona päivänä siirrämme koko kaluston uusiin tiloihin. 28.2.2015 Lauantaina tilat ovat jälleen normaalisti käytössä.

      Kaikki voimassa olevat kortit tulevat toimimaan normaalisti uusissa tiloissa eli muutto ei tule vaikuttamaan asiakkaiden kortteihin millään tavalla.

      Uudet tilat tulevat parantamaan palveluita huomattavasti eli ryhmäliikunta tarjonta tulee uutena palveluna ja lapsi-perheille tulee lapsiparkki.

    • useinkäynyt

      Melkosta touhua tuossa firmassa...ei taida olla ihan älykkäintä porukkaa, kun luopuvat noin hyvästä salista =(

    • 719

      Ainakin tämän uuden salin markkinointi on ihan olematonta, mistään ei löydy mitään tietoa. Ja liikuntatalon sali pullistelee käyttäjistä.

    • 719

      No nyt sen uuden salin avajaiset on 28.3, eilen oli pirkkalaisessa juttua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on hänen nimen viimeinen tavu?

      🎣🎣🎣🎣🎣
      Ikävä
      64
      1046
    2. Miten yksi ihminen

      Voi kolahtaa näin kovaa? Saada ajatukset vallattua näin totaalisesti? Taidan oikeasti tarvita ammattiapua tämän kanssa,
      Ikävä
      42
      993
    3. Olet lihonut kuin pullataikina

      Olet lihonut kuin pullataikina. Et ole yhtä kaunis kuin aikaisemmin. Oletko ryyppäämässä käynnyt joka ilta?
      Ikävä
      52
      929
    4. Kyllä on ihmisillä paha olla

      Harmi, kun se pitää kipata toisten niskaan. Noh, huhuhan kertoo, että koko palsta on menossa kiinni. Pitäneekö paikkan
      Sinkut
      151
      746
    5. Toivotko jotain tapahtuvan

      Että saisit kaivattusi vaimoksesi?
      Ikävä
      57
      674
    6. Festivaaliko?

      Ei kunnon valoja tai mitään rakenteita, amatöörien puuhastelua äänentoistoa myöten.Yksi soittotaitonen bändi! Luisia kyl
      Kuhmo
      27
      610
    7. Olisko jo aika?

      Voisitko jo viimein puhua tai avata edes yhteydet sen mahdollistamiseksi.
      Ikävä
      40
      585
    8. Ammoniakkivuoto

      Oliko tämä Kiantaman tehtaalla? Ei heitä huonot uutiset Kiantamaa kiertämästä. Pitäsikkö jo laittaa lappu luukulle ja mu
      Suomussalmi
      16
      557
    9. Mies viimeinen viestisi..

      Minkä verran panostit? Oliko jotain kokreettista. Pyysitkö treffeille? Ilmoititko halusta tavata? Epämääräisiin ei mon
      Ikävä
      109
      527
    10. Pakko kyllä myöntää

      Että erektiohäiriösi on mies omaa syytäsi.
      Ikävä
      92
      495
    Aihe