Palsta raikastanut!

Palsta on raikastunut huomattavasti sen jälkeen, kun Melperi1:n nimimerkki poistettiin. Olen erittäin tyytyväinen poistoon! Nyt täällä on paljon jopa oikeasti vanhoillislestadiolaisuuteen liittyviä aiheita!!!
551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei kai sitä ole poistettu?

Äänestä

Oli yksi melperin kommentti - liekö kirjoitettu kirjastosta tai jostakin muusta.

Taitaa olla isommat jutut menossa.

Äänestä
  • On niitä Melperin kommentteja ollut enemmänkin kuin yksi joulukuun jälkeen, mutta vähentyneet ovat huomattavasti. Ehkä kone on tosiaan takavarikoitu ja Melperi pääsee häiriköimään vain ajoittain kirjaston koneelta.

    Äänestä

Avaaja puhuu asiaa.

Nyt voimme vapaasti keskustella vanhoillislestadiolaisen herätysliikkeen saatanallisista valheopeista,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyytyväinenlukija kirjoitti:

Palsta on raikastunut huomattavasti sen jälkeen, kun Melperi1:n nimimerkki poistettiin. Olen erittäin tyytyväinen poistoon! Nyt täällä on paljon jopa oikeasti vanhoillislestadiolaisuuteen liittyviä aiheita!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu