Missä on Haminalaisen Cintan pornokuvat? Sehän oli ottanut osaa johonkin pornokilpailuun ja niitä kuvia kuulemma löytyypi netistä! Ei vaan ole omalle kohdalle sattunut...
Neitoa jo tuupannut....
CiViL
6325486
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 63
Vanhimmat
siinä vasta on rotunainen;)
Todellakin, oikea rotunainen joka tietää mitä tehdä oikeassa tilanteessa...
pitänee selvittää että saakos hänen kuvia jakaa täällä,kun käsittääkseni ne on poistettu omasta pyynnöstä
ketä kiinnostaa mitä mieltä se huora on, ei muuta kuin kuvat levitykseen.
Hoho, oikein!
kuvia vaan levitykseen
Tää Cinta on hemmetin nuija ihminen...pintaliitäjä pahimmasta päästä. Mitä hyvännäköistä siinä ihmisessä on?
siis sä henkilökohtaisesti tunnet mut vai??jos et,niin kannattaa ainakin ekana tutustua ennen kun alkaa tommosia puhua..noh,kuten kaikki tietää haminahan ON täynnä kateellisia ämmiä.
älkää joo puhuko ennenkun tiedätte, mie tunnen cintan ja se on oikeesti mukava ihminen.
Voisin väittää tämän topicin sisältävän suurimman osan kommentteja ihmisiltä, jotka eivät Cintaa sen suuremmin tunne...ja teille ja teidän säälittäville paskanjauhanta viesteille ei voi muuta kun nauraa!!!(etenkin Mystinen Meg kerää kaikki kusipäisyyspisteet kotiin 10-0)
Sillä mikäli kyseessä olisi ihmisiä, joilla on edes jonkinlainen idea ihmisen todellisesta minästä, en usko että viestien yleinen ilme olisi ollut samanlainen...(ja mikäli tyhmimmät eivät vielä tajunneet, niin KYLLÄ tunnen henkilön, enkä oikeen voi yhtyä viesteihinne)
"Vain paskahousut ja pelkurit haukkuvat nimimerkin takaa" (Timo Rautiainen)
Joo, mä oon kateellinen. Mä haluaisin sun aivot ja ajatusmaailman.
joo,no empäs niin sanonut..mutta usein olen kuullut kateellisten kommenttien johtuvan ulkonäöstäni :D
Mistä ulkonäöstä..??? Mä en ainakaan oo mitään erikoista sun ulkonäössäs huomannu..
sähköpostista löytyy...
Niin siis kuka/mikä tää Cinta on? Jos noin kovasti aiheuttaa keskustelua, niin senhän on oltava jo jonkin asteinen julkkis. Ei kai nyt tavallisesta kadun tallaajasta saa tällaista keskustelua pystyyn. Mä en oo ikinä kuullutkaan nimeä Cinta.
Ei mullakaan oo hajua kuka Cinta on. Valaiskaa asian tietäjät.
no niin Cinta on yksi haminan kauneimmista ja himoittavimmista naisista hänen nimi on N.N ja muutan en kerrokkaan paitsi Cintalle rakkaita terkkuja ihailijalta ;)
Cinta on tyttöystäväni..
hei ketä kiinnostaa oikeasti joku haminalainen Cinta...johan toi nimikin kertoo,joku b-luokan "malli" tai vastaavaa... HEH!!
kiitos kovasti :) pelastit ehkä päiväni.onneks vielä löytyy mukaviakin ihmisiä.
toiset ei vaan satu tietämään etunimeäni esimerkiksi,voi musta ihan oikeallakin nimellä puhua.malli vai?en nyt niinkään kyllä sanoisi.Cinta on tullut todennäköisesti siitä,että satun esiintymään netissä aina sillä nimellä.
Niin ja mikäs sun oikea nimi melkeinmalli sit olikaan?
Voisitko cinta toimittaa ne sähköpostissa, mä olen ollut jonkun aikaa poissa koneelta ja missannut koko jutun.
joopa joo. se muija näyttää ihan lesbolta. ja kuka tahansa muija on sexy jos kulkee tuol kaupungil puol alasti ja hirvee pakkelikerros naamal ja puol kiloo hiusgeelii päässä. miten kävis tytön jos tavallisis kuteis lähtis ilman meikkiä kaupungille. hei aitojakin ihmisiä on. ja jos oikeesti oot sen äijä, ni käy hyvä ihminen tekee itelles jotaa. ootku 12-vuotias pikkupoika. ainaki laiha ku mikä, eikä mitää bodyy. ja haminan kaunein se ei ole mitenkäänpäin. hankkikaa elämä.
vai että näytän lesbolta?..sitten varmaan moni muukin tyttö näyttää sun mielestä lesbolta? mut toisaalta,hyvä huomio! kukaanhan ei ole mun seksuaalisesta suuntautumisesta sen enempään puhunut. missähän sä olet mua nähnyt "hirveesti pakkelia naamassa ja puol kiloa hiusgeeliä päässä?" hmmm,aivan! olisko tota baarissa?! tottakai ihmiset yrittää näyttää hyvältä baareissa, mutta harmi vaan että sä et ole mua ehkä arkipäivisin/töissä nähnyt..silloin yleensä olen ihan ilman meikkiä (tai voi olla ettet vaan oo tunnistanu :D ). alun alkaen tässä keskustelussa ei varmaan oo ollut tarkoitus haukkua kenenkään ulkonäköä, tosin ellei ole yksi näistä iki ihanista haminan "amiksista" ketkä ei oikeestaan muuta osaa tehdä ja nikohan tässä juuri paljasti olevansa yksi niistä.. haukkumalla mun poikakaverin ulkonäköä. ai miksi haukkui?! noh, koska ei ole paremmin tähänkään henkilöön tutustunut, mutta olihan se nyt pakko jotain pahaa sanoa, muuten niko ei ole kova poika!toisaalta, poikakaverini ei ehkä ole haminan lihaksikkain mies, mutta sen sijaan hänelle on "siunattu" sitäkin kiivaampi järjen juoksu. jokaisella on varmasti näistä ulkonäkö asioista omat mielipiteet (kuten muistakin asioista) mutta jos on oikeesti jotain asiaa mulle, niin tervetuloa vaan baarissa tai kaupungilla mulle niistä puhumaan. käy sapettamaan kun joutuu täältä netistä niitä lukemaan. aivan siinä niko oli oikeassa: HANKKIKAA ELÄMÄ!! (niko myös) lukekaa vaikka lehtiä, esim.seiskassa on hurjia juoruja ja sivistäkää itseänne niin ei tarvi täällä netissä toisten elämistä pitää huolta. *kiitos kaikille mukaville ihmisille kohteliaisuuksista :)
löytyy... ii2 cinta
todella nätti nuori nainen, muuta en voi sanoa.
Ne eipä ole kummoisen näköinen pimu! Mistä kaikki haloo? Vai onko neidolla ollut kenties hiukka intiimimpiäkin kuvia verkossa?
No huilatkaa nyt vähän. Ei oo mikää erikoinen akka ja lävistetyt nännit kruunaa hirveyden. Hyi! Taitaa myös olla vähä helposti kaadettavissa sänkyyn tuo.
Pillipissis taitaa olla oikea siveyden sipuli (tosirakkaus odottaa)..Ensinnäki nännilävärit rokkaa yleisesti..upea nainen! ja toiseks: ompi tietääkseni reilun vuoden jo ollut yhden miehen tyttö.mutsis oli helppo.give it a break ffs...
Ainakin noin vuosi sitten sen meno oli aika jätkästä jätkään lentämistä ja livingstonessakin suuteli illassa noin 3-5 jätkää. Aattelinpa vain, että tuskin nyt ihan hirveesti on muuttunut.
Tuo on sitten fakta, toisin kuin nuo sun jutut.
Ai nyt Cinta on helposti sänkyyn kaadettava, koska MUKAMAS oli joskus livarissa pussannu paria poikaa samana iltana?!? Onpas todella köyhä käsitys seksistä sulla Pill s/s. Asianomainen henkilö josta palstalla kovasti jauhetaan sanoo, että täyttä paskaa, ei muista mitään tollasta tapahtuneen. Ja mitä se Pilliä haittaa vaikka olis totta? Pussasko Cinta poikaa josta ite tykkäsit? VUOSI SITTEN?? Aika katkeraa et tarvii tänne asti tulla siitä itkemään.
Siis ei helvetti oikeesti, kun tästä nyt on tällänen Cintan "dissauskeskustelu" tullu nii mitäs jos vaikka Meg, Pill s/s, Niko ja kaikki haukkuneet tekisivät ittensä vähän tarkemmin tunnetuiks niin voitas joukolla koko Hamina jauhaa PASKAA teistä ja katotaa miltä teistä tuntuu?? Esim. Pill s/s:än kolmen vuoden takainen insestikokeilu ja Nikon homopornofetissi (TÄYTTÄ FAKTAA KAIKKI!!)
Varmaa Cintan hiton kiva lukee itestään netissä paskaa, miettikää vähän edes muiden ihmisten tunteita siellä pikku pähkinöissänne. Ette varmaan ite haluais olla palstan aiheena. Kaikille näille naurettavan typerille dissaajille: antakaa Cintan elää omaa elämäänsä ja koittakaa elää omaanne...Ei voi yhden ihmisen olemassaolo ärsyttää ja askarruttaa pieniä mieliä noin kovasti, jotain järkeä tähän touhuun! jestas..
Päivämäärää tälle livingstone jutulle en nyt muista, mutta oli ks. henkilö silloin tassimassa siinä korotetussa "häkissä" jonkun toisen naisen kanssa ja kaatelivat vettä siinä päälleensä ja huutelivat välillä "vettä vettä" Siintä kaiteen yli sitten tämä pussailu milloin kenenkin kanssa tapahtui. Ja tuo on totta kuin kirkonrotta.
oikeen nyt kyllä ylitit ittes! oisko sulla vielä jotain asioita sydämmellä mitkä koskee mua? siis semmosia mitkä varmasti kiinnostaa myös koko suomea?! nyt voi sitten kertoa ihan kaiken, tuo äskeinen oli aivan loistava tieto ja kiinnostaa varmaan jokaista sen lukijaa ihan VITUSTI. nytkö oot saanut "mielen rauhan" kun olet päässyt kertomaan asian kaikille? taidat olla mun suurikin fani kun noin hyvin olet jopa vuoden takaisista asioista perillä? vai jäikö järkytyksenä muistiin kun joku oikeasti osaa pitää hauskaa eikä kyttää vaan toisia ihmisiä ja valitta esim."liian tupakan savuisista paikoista". osaisitko vielä nimetä nämä 3-5 äijää? sä taidat olla semmonen yleis nipottaja jolla on aina asiat huonosti.. tee koko maailmalle palvelus ja pysy vaan kotona äitin kainalossa.. tai ehkä vielä parempaa: vedä vaikka ittes hirteen.
hei linta,oletko huomannut että sinulla on todella paljon kirjoitusvirheitä tekstissäsi?? on tainnut jäädä koulussa äikän tunnit väliin...linta...ei kun siis cinta tai jotain sinnepäin ainankin!
homman juju varmaan meni perille? vai onko sulla kenties lukuvika..
en tunne sinua lainkaan mutta mielestäni voit olla ylpeä itsestäsi;ihmiset ovat selvästi kateellisia sinulle!kuvien perusteella olet nätti tyttö.ja menneet ovat menneitä,mitä siitä jos paria poikaa pussaa yhden illan aikana! :)hyvää kevättä sinulle äläkä välitä tyhmistä puheista ja kirjoituksista.
Tohon livarin juttuun voisin sen verran kommentoida että satun hyvin tarkkaan tietämään että kuka siellä on pussaillut ja ketä... kerro nyt ihmeessä minullekkin ketä äijiä siellä on pussailtu kun niin helvetin hyvin sen kerta tiedät!! ja jos sulla ei tosiaan ole baarissa muuta tekemistä kun kyylätä toisten tekemisiä niin ei varmaan ole kovin mielenkiintoinen toi sinun oma elämä... terkkuja cintalle!!
Joojoo ketä kiinnostaa vuoden takaset tapahtumat. Mut niitä kuvia kehiin, tai osotteita ...?
kuvia ei tod.näk. saa enään mistään,ellei joku "yksityinen henkilö" niitä omista..
Niih no eipä siinä mitään. Tulen seuraavaks kysäsemään kun Defliiniin satutaan samaan aikaan. ;)
Cinta on ihan mukava jos sen tuntee kunnol.
iteki olin aluks vähä epäluuloinen siint mut sit ku sen oppi tuntee ni huomas et sehän ihan ihan mukava ja on sillä enemmän tajuu ku jolla muulla.
voi tsiisus että pissiliisat pätee taas... kannattaisi ensin opetella tuntemaan ihminen, ennenko alkaa jauhamaan paskaa hänestä... Cintan tuntenu jo hyyvin pitkän aikaa, eikä toudellakaan ole mikään pirun pintaliitäjä! hitto että pistää vihaksi kaikki saamarin paskanjauhajat!
Juu kyllä näin o.
enpä voi ymmärtää miten jotkut jaksaa jauhaa näin paljon paskaa jostain muijasta jota ilmeisestikään suurin osa kirjoittajista ei tunne...ja tätä keskustelua on jatkunu jo pari kuukautta...keksikää parempaa tekemistä!
mä oon ihan samaa mieltä kyllästyneen kans. tiedän, ettei näit oo pakko käydä lueskelees mut silloin tällöin tulee piipahdettua ja onhan tää tosi naurettavaa. hohhoijjaa.
Julkkikset kiinnostaa aina ihmisiä. Julkisuuden hakuisille narsisteille ja heidän tempauksilleen on vain niin hauska nauraa!
Juurikin noin. Ei oo pakko lukea jos ottaa teksteistä liikaa itteensä. Suomi on kuitenkin vapaa maa ja jokaisella on oikeus mielipiteeseen. Alkakaa diktaattoriksi Suomelle jos luulette voivanne tehdä tästä paremmen paikan elää.
Tuo oli täysin totta. Yleensäkin koko Suomessa julkisuus hakuisille tyypeille nauretaan. Ilmeisesti tässä tapauksessa on alun alkujaan käynyt näin. Nyt näyttäis homma kääntyneen päälaelleen. Mut mulla henk. koht. ei oo mitään käsitystä kuka tää Cinta on. Enpä tiedolla mitään tekisikään. Tähänkin asti oon pärjännyt ilman sitä tietoa.
Jännää keskustelua yhdestä ihmisestä...huh huh!
Oisikohan cintan kannattanut miettiä sitä, että mikäs on sitä yksityisyyttä siina vaiheessa kun rupesi nakuilemaan kameralle... Kyllähän siitä syntyy keskustelua isommissakin paikoissa kuin hamina :D Kyllä kannattaa miettiä etukäteen ennemmin kuin itkeä sitten jälkeenpäin :D
ei se yksityisyyden menettäminen, vaan se että saa kuunnella sen jälkeen paskaa koko ajan. ja vielä että pitää LUKEA sitä PASKAA täältä netistä. HALOO! oikeesti tulkaa puhumaan päin naamaa. jos esim. tampereella oisin asunut niin veikkaan että tämmöstä juttua ei olis edes lähtenyt liikkeelle. ainiin, ja jos saisi mahd. monelta sitten vastauksen siihen, että minkä takia ei toisesta haminalaisesta kisaan osallistuneesta tytöstä ole mitään juttua??..
Siis onko se tullut tästä (Cintasta?) se vitsi, Mennäänkö kemaleille vai (piip)pizzaan, no mennään (piip)pizzaan ku sen myyjä antaa ***** **********
Eikö muka kellään ole kyseisiä kuvia koneellansa tallessa?? Kyllä ne on pakko olla!! Laittakaa vaikka DC :ssaan jakoon tai jotain että päästään nyt näkemään tämä kotipitsan "kaunotar" siinä mitä se kuulemma parhaiten osaa...
teille tietämättömille, Cintasta EI ole olemassa mitään pornokuvia, vain yksi kuva oli yleisessä levityksessä esim.sontalaatikossa, jossa linkin ideana oli haukkua pienikyrpäistä bodaria joka osallistui häpeäkseen myös haluatko pornotähdeksi esikarsintoihin. linkki on poistettu sieltä ajat sitten. Viimeinen kisa oli ns. yllytyskisa jossa 4 finalistia (3 tyttöä yksi mies) kilpaili kuka ottaa eniten vaatteita pois, kaikki 4 olivat lopuksi alasti tanssimassa pienen hetken.Ja siitä oli sitten yksi kuva levityksessä.Kyllä, Cinta olisi päässyt jatkoon mutta häntä ei kyseinen ura kiinnostanut.
Hohho!! Ja sehän kannatti... ainaki pääs keskustelun aiheeksi :D:DD Kyllä muakin hävettäis!! URPO!! Huhhuuh!!
Juupa juu, todellinen URA! Mä oon ainakin kuullu et tää kyseinen lumppu ois saannu KENGÄN KUVAN PERSUKSIINSA duunista jos ei ois poistannu niitä kuvia. Huh huh, aika hurjaa et jaksaa marmattaa täällä et lopettakaa musta puhuminen ja on laittanu (tai maksanu?) kaikki "kaveritkii" niin sanomaan kun kerran itse on sitä ns. julkisuutta kerjänny. Kuka nyt huvikseen muuten kekkulois tuolla baareissa alasti ja nuolis naistenkaa ellei kerjää huomioita!? Juu-u, kyllähän sitä kaikki kattoo, mut ei kai se aina tarkota sitä että se on muitten mielestä TOSI COOLIA vaikka katotaankin. Ehkä kuitenkin 99% pitää sitä helvetin naurettavana ja saa ainakin hyviä sketsejä aikaseksi. Ei tuolla baarissa nyt viittis silmät kiinnikään liikkua vaikka SINÄ CINTA NOORA siellä olisitkin. Häh?!? Mieti sitä!
täh? saisko ton ihan kokonaisuudessaan ilman noita tähtiä? oisko jtn "antaa pillua?" joo,tottakai annan! ..siis poikakaverilleni, en tosiaankaan milleen haminan pizzanaamoille!
olis kyllä ehkä pitemmän päälle kannattanut. URPO!!
Oiskohan sitten kannattanut ruveta sitä pitkän päälle tekemään jos se ois kannattanu... Miks et siitä sitten ottanu ittelles ammattia vaan jäit vain harrastus pohjalta imuttelemaan kaikkia poikia/tyttöjä baareihin ja kuka tietää mitä "jatkoilla" tapahtuu. Oiskos sittenki kannattanu jos pitkänpäälle se olisi kannattanut... Oisit saanut siitä jopa rahaa mitä olet tehnyt jo pitkään ilmaiseksi!!
Voiko muuten amispohjalta ponnistaa pornotähdeksi vai pitääkö käydä kauppis ??
Ajattelin lähteä haminan paikalliseen hinkkaamaan persettä tolppaan ??
no jos multa kysytään niin ei oo mitään kouluja käyty. :D tolppia olen varmaan hinkannut (koska viimeksi?!) mutta en nyt iseäni pornotähdeksi kuvailis, mut jos joku nyt tota mieltä on, niin kohteliaisuutena otan sen.
Kuka se toinen kisaan osallistunut haminalainen oli?
Ei siellä ollut kuin yksi haminalainen.
Kukas tää lady oikein on?