Hei, kuulitko ulinan?

Se olin minä, sinua kaipaan kuin vierasta sutta. Oli hirmuinen nälkä, söin pari kanaa, vaan silti olen levoton. Missä olet, narttuni ;D
5164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Joo jotain vonkunaa kuuluu tänner asti, mutta en tiedä olenko mä se oikea narttu, kun ulisen äänettömästi...;)

Äänestä

Onko narttu karannut reviiriltä? No ei narttu varmaan pahastu, jos käyt kylässä nylkyttämässä... Eläimellistä menoa, ehhehe! ;)

Äänestä

Missäs päin tämä ulina vaikuttaa :D?

Äänestä

Ulinaa kyllä kuului mutta sika kaukaa tuntui tulevan ;) olen juuri siellä missä pitääkin. Tule käymään näillä kulmilla niin voidaan pitää ääntä yhdessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaipaanniin kirjoitti:

Se olin minä, sinua kaipaan kuin vierasta sutta. Oli hirmuinen nälkä, söin pari kanaa, vaan silti olen levoton. Missä olet, narttuni ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu