Sinden pakkohoito

toivoo_monikin

Onko mitään toivoa että:

1. Sinde pakkohoitoon

2. Estetään Sinden kirjoittelu tänne hoitopaikasta käsin

Olisi palsta sitten selkeämpi.

5

218

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tosiviisasmies

      Parempi kai tuo kirjoittelukin on kuin että se vetää itsensä orteen. Ei niitä ole pakko lukea, sen huomaa heti otsikosta mikä on seinähullun kirjoittama.

    • Komppaan

      Saat kannatusta. Sinde valtaa kymmeniä palstoja Suomi24:llä, tämän palstan lisäksi monilta paikkakunnilta ja yhteiskunnallisilta palstoilta jne.
      http://keskustelu.suomi24.fi/t/10369180
      Tuo on vain yksi hyvistä keskusteluista hänen viestejä koskien.

    • Villipohjola

      Suomi on vapaa maa, oman mielipiteensä saa tuoda juki ilman sensuuria demokratian mukaan, eikös?

      Oi maamme Suomi synnyinmaaa, soi sana kultaineeeen! Ei laaksoaa eiii kukkulaa ei veettä rantaa rakkaaampaa kuin kotimmaamme pohjoineeeen maa kallis iiisiiiieeen!

    • Kamoon3

      Mun mielesta sinden viestit ovat mielenkiintoisia ja muiden kannattaisi passituttaa ittensa hoitoon. Ei niista provosoidu kuin hullu. Kenties joku tunnisti itsensa siella.

    • sarkofagi

      Ei provosoiduta. Tämä on kanava jossa jengi purkaa patoutumiaan. Ei näistä kansanliikettä synny. Hyvä jos joku viitsi edes lukea . Tartutaan toisen aiheeseen ja esiinnytään toisen nimissä. Sellanen on meininki. Toiset tyhjentää tänne päänsä ja toiset täyttää sen täällä..
      Parempi on purkaa päänsä täällä kuin purkaa se kanssaihmisiinsä. Ei täällä edes ole kuin muutama joka kirjoittaa. Tuhannella nimimerkillä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      35
      11407
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      63
      9770
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      143
      5537
    4. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      144
      3784
    5. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      75
      3740
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      37
      3625
    7. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      40
      3378
    8. Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron

      Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal
      Maailman menoa
      24
      3173
    9. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      63
      2783
    10. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      79
      2573
    Aihe