Oltiin eilen iltaa viettämässä ja pubikierroksella.Valomerkin jälkeen lähdettiin taxijonoon,mut sit mä palasin vielä käymään vessassa ja sen jälkeen menin taxille päin ja huomasin että vaimoni meni yhteen taxiin viiden miehen kanssa..Soitin hänelle ja hän sanoi olevansa jo taxissa menossa jonnekin ja ilmoittelevansa myöhemmin osoitteen,jotta jos jotain menisi pieleen.Yöllä tuli soitto että kaaikki ok ja hänestä pidetään oikein hyvää huolta.Nyt just tuli taas soitto,että voisinko tai olisinko halukas hakemaan hänet kotiin.Vastasin että tottakai ilomielin,jos ottaa vielä yhden erän painia ja lastit mukaan mulle kotiin. Ok nyt lähden hakemmaa ihanaa horatsuvaimoani kotihoitoon välillä.Mulla kyrpä seisoo ihan täysillä.Tästä tulee tosi ihana kotilauantai!
Vaimo vieraissa
8
1467
Vastaukset
- jeppujee
ja sitten heräsin
Onko ainutkertainen juttu?
- tosiseisokki
Ei.Joskus muutama vkl peräkkäin tai sitten vaan silloin tällöin.Toisinaan ollaan yhdessä tavattu joku mies tai hyvää porukkaa ja lähdetty jatkoille.On vaimo saanut hoitoa ja ollut tosi tyytyväinen.
Kun ootte lähteneet jonkun porukan matkaan. Tapaukset siis missa vaimosi on saanut vierasta. Tietääkö muut että olette pari?
Meillä vaimo on esitellyt minut joskus työkaveriksi joskus siskon mieheksi.- Viina
jormalaiset kirjoitti:
Kun ootte lähteneet jonkun porukan matkaan. Tapaukset siis missa vaimosi on saanut vierasta. Tietääkö muut että olette pari?
Meillä vaimo on esitellyt minut joskus työkaveriksi joskus siskon mieheksi.Kun saan liikaa paukkuja kun vanhemmat ukot tarjoo. Olen 18v plondi ja vientiä riittää. Menen hotelliin ukkojen kanssa vaikka tiedän mitä haluavat, On kuudessa miehessä yön aikana tekemistä. Kotona ei puhuta.
- Salas
Olemme 20v pari ja kaverini on tosi tylsä sängyssä kun mulla haluja olis. Kun on matkoilla, viinä kun juon halut herää. Laitan minimekon ilman alkkareita, ohkasen topin ilman rinsikoita että nännit näkyy. Kiihottaa vanhemmat miehet/montakin. Kun menee hotellin paariin missä on ukko porukka niin kun vähän vilauttelee niin viedään useamman miehen kanssa huonesen naitavaksi. Joskus saa enemmän kun haluu, Ei ole sattunut vaikka kadessan miestä nainut aamun asti ettei saanut nukuttua kun jollain seiso aina.
lainaatko useikin vaimoasi?
- pilpilpil
mitä puppua miksi miehet vain kirjoittelee vaimosta ei koskaa vaimot tai naiset kommentoi kolmannesta pyörästä varmaan uskotaan kun miehet kirjoittaa puppua . on melko harvinaista jos naiset suostuu vieraisiin ja jos ei ne täällä siitä tierota
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla6142283Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,271126- 1091118
Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki7968Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k101865- 86855
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?89762Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai50759- 63725
- 65573