Kotisiivoojako

Kirjoitanpa kahdesta viisikymppisestä siivoojasta ,kun varkaus-asiaa ei ole selvitetty oikeudenmukaisesti.Kaulakoru oli tuhat euroa arvoltaan ja korulla oli myös tunnearvoa.
258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Auto on taas parkkeerattu väärälle paikalle -terveisin traktorimies.Autotallin ovi on ollut laittamatta jo vuosia ja se häiritsee naapureita.

Äänestä

Kysymyksessä siivoojat ovat pistetaloilla ennen asuneet kaksi naista -ei armeijan käynyt mieshenkilö.Hän kävi armeijan vuonna -92 joten ei kannata viljellä valheita tällä palstalla.Hajuja tulee koko ajan näiltä siivoojilta ja korua ei ole palautettu.Varkaus juttu 339845 Tevcx 5 evltion 3 modrol..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sattuu kirjoitti:

Kirjoitanpa kahdesta viisikymppisestä siivoojasta ,kun varkaus-asiaa ei ole selvitetty oikeudenmukaisesti.Kaulakoru oli tuhat euroa arvoltaan ja korulla oli myös tunnearvoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu