Kakskymppinen nelikymppisen kimpussa

Nelikymppinen ei mitenkään voi voittaa sitä mittelöä muutoin, kuin vain välttelemällä henkilöä. Kaikki vaihtoehdot ovat huonoja. Miettikää niitä lehtiotsikoita, jos kunnolla annan takaisin.

Toinen vaihtoehto on, että itse herään teholta. En kertakaikkiaan voi pärjätä parikymppiselle S-lippikselle, joka haluaa vetää minua perseeseen. Munallaan.
1166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Litra-aivoiset haluavat nussia aivan kaikkea, mikä liikkuu. En tajua, miksi evoluutio sallii tämän suuntauksen?

Äänestä

Seksiorjaksi en suostu, joten Santtu kuolee ja minä linnaan.

Äänestä

Jaahas, trolli huomasi tilaisuutensa tulleen kun kylmis on poissa palstalta. Onkohan tissu asialla, kun ei ole vähään aikaan omalla nimimerkillään mitään postaillut...?

Äänestä

Pienikalloiset haluavat työntää peniksensä joka ikiseen reikään, johon se mahtuu.

Äänestä

Kylmiksellä on todella harvinainen raajoja surkastuttanut sairaus, joka sallii silti yllättävän voiman, torsoa ja tasapainoa käyttäen. Mullekin tuli yllätyksenä, että Kylmäkäsi painaa ihan oikeasti 89 kiloa.

Äänestä

Monesti huomaan, että hyökkääjä on paljon riskimpi, kuin minä, mutta taistelun tuoksinnassa ikäänkuin aaltoilen sen käsittelyssä. Tasapainottelen, tehden jokaisen fataalin iskun tyhjäksi. Kellun tyypin käsittelyssä, kunnes se väsyy.

Joku saatana mun olemuksessa aiheuttaa sen, että kaikki haluaa pieksää hengiltä.

Äänestä

Tissu on raivoissaan kun palstakuninkuus on selkeästi lipumassa kylmikselle!

Äänestä

Palautin kuntoni parsakaalilla ja muilla lihaliemikuutioon sekoitetuilla, terveellisillä aineksilla. Painoni laski lähes alle 80 kg, mutta olen tehokkaammassa kunnossa kuin koskaan.

Jos joku käy kimppuuni, tapan sen ihan oikeasti. En jaksa enää.

Äänestä
  • Ne parsakaalin kukinnot on syötävä raakana, tajuton C-vitamiini ja proteiini pläjäys yhdessä kasvissa. 2 desiä vettä keitä kattilassa ja lyö loput siitä kasin osasta sinne pöhisemään.

    Jumakauta tulee olo, että voisi juosta seinästä läpi, ilman, että käyttää isoa päätä.

    Äänestä

  • Kylmät_kädet kirjoitti:

    Ne parsakaalin kukinnot on syötävä raakana, tajuton C-vitamiini ja proteiini pläjäys yhdessä kasvissa. 2 desiä vettä keitä kattilassa ja lyö loput siitä kasin osasta sinne pöhisemään.

    Jumakauta tulee olo, että voisi juosta seinästä läpi, ilman, että käyttää isoa päätä.

    Ime parsaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kylmät_kädet kirjoitti:

Nelikymppinen ei mitenkään voi voittaa sitä mittelöä muutoin, kuin vain välttelemällä henkilöä. Kaikki vaihtoehdot ovat huonoja. Miettikää niitä lehtiotsikoita, jos kunnolla annan takaisin.

Toinen vaihtoehto on, että itse herään teholta. En kertakaikkiaan voi pärjätä parikymppiselle S-lippikselle, joka haluaa vetää minua perseeseen. Munallaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu