http://www.vibilagare.se/bloggar/diits_vikstrom/kungen-kor-hyundai-terracan-36802
Kaarle Kustaa ajelee Hyundailla
7
130
Vastaukset
- Körman
Kuninkaan ei tarvitse tyytyä mihinkä sattuu vaan hän voi todellakin vaatia Hyundain!
- ZAZ-xxx
Kuningas haluaa samaistua kansalaistensa enimmäkseen masentavaan arkeen, joten hän säilyttää tuntuman myös tavis-ruotsalaisen autoilumurheisiin. Ja Hyundain kauttahan se todella säilyy: meluisa, epäluotettava halpismerkki, joka ei ilonhetkiä tarjoa.
- fferere
Pitihän sieltä provokin tulla. Ootko jo muistanut käydä myös Audi ym.foorumeilla haukkumassa?
- dsssdsd
Käy pikasesti haukkumassa myös muut automerkit. Omaa automerkkiähän et tietysti hauku.
- Kekez
Tässä vähän arvosanoja Hyundaista:
http://usnews.rankingsandreviews.com/cars-trucks/browse/hyundai/ - FFFM
Hyundai Motor Company perustettiin vuonna 1967 ja se on nykyisin maailman viidenneksi suurin autovalmistaja. Hyundain vienti on vuosittain yli kolme miljoona korkealaatuista henkilöautoa, maasturia, kuorma-autoa ja bussia. Vuonna 2010 Hyundai-autoja myytiin yli 180 maassa yli 5000 jälleenmyyjän liikkeissä.
- ZAZ-xxx
Vaihdoin Opelit Hyundaihin vuonna 2009. En provoile Audi-palstalla, koska sitä merkkiä en tunne kuin keulamaskista. Minulla ei ole aikomustakaan luopua i30:stä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1748483KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4537657Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763890Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521633716Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183074Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään552855Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv442071- 1262066
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231893Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211841