Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

näitä lisää...

tälläisiä korkkarikuvia pitäs saada lisää tai ainaski linkkejä...http://626.maxhardcoreporn.com/galleries/626/image001.jpg
37677
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ihan tritsa pilluja,ei noista ilo irtoa

Äänestä

hakusanaks paat vaikka high heels tai stockings tai jotain. Kai niillä luulis jotain löytyvän??

Äänestä

Noiden kahden vasemmanpuolisen pillua kyllä nuolisin ja nussisin!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jepjep kirjoitti:

tälläisiä korkkarikuvia pitäs saada lisää tai ainaski linkkejä...http://626.maxhardcoreporn.com/galleries/626/image001.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu