Moi! Olen 15 poika seurustelen jo 2kuukautta ja tyttöystäväni sanoi olevansa valmis... Niin olen minäkin mutta en tiedä mitä teen sitten kun rupeemme panemaan... Siis kyseessä olisi eka kerta.. Minkälaisia asentoja esileikit yms mitä teen auttakaa hädässä:(((!!!
Olen 15 poika enkä tiedä mitä teen ekallakerralla?
7
465
Vastaukset
- Urheilijanuori
Itellä täsmälleen sama tilanne paitsi että ollaan oltu paljon pidempään yhessä... Itellä ei kyllä oo mitään paineita, älkää muutkaan ottako. Jos sä oikeesti tunnet sen tytön ja tuut sen kaa tosi hyvin toimeen nii eiköhän kaikki suju ihan luonnostaan, hankkiutukaa vaan sängylle rennosti ja edetkää hitaasti niin hyvä tulee ;)
suukottele ekana tyttöäs ja sit rintoja hyväile ja etene kielelläs kohti pillua ja nuole kunnolla tyttösi pillu liukkaaksi ja käytä kieltä myös pyllyreiällä..vaikka tyttösi pyytää sua tulemaan nii nuole kunnollasen pillu..sitten tyttö selälleen ja polvet koukkuun ja kikkeli pillun huulille ja sitten työnnyt sisään..
- Panojätkä
Tunke kyrpäs sinne nannareikään. Jos munan pituus riittää, se varmaa pyörtyy. Sen jälkee voit kahlita sen siihe ja aina ku tuut koulusta ni voit vedellä pikapaneskelut. Tai sit voit vaa nussia.
- ekallakerralla
Pari arvausta:
Et onnistu ekakerralla, mutta ei haittaa kun harjoittelu on kivempaa kuin onnistuminen.
Kannattaa puhua asiasta ettei kummallekaan tule turhia paineita onnistumisen pakosta.
Mitä enemmän varaatte aikaa sitä parempi. Hosumalla ei tule kuin paha mieli.- 50v_setä
Samaa mieltä nimimerkin "ekallakerralla" kanssa. Vahvistan omien kokemusteni pohjalta:
Ei tule onnistumaan ekalla kertaa, ja hyvä puhua asiasta valmiiksi. Suorituspaineiden välttäminen on kaiken a ja o.
Kikkelisi ei löydä itsestään reikään, vaan pitää ohjata kädellä. Tyttö voisi oikeastaan auttaa tässä asiassa. Ennen tätä vaihetta muistakaa harrastaa esileikkiä, jotta tyttö ehtii kostumaan. Ei ole liikaa kitkaa, kun on aika työntyä sisään.
Jos tyttökin on kokematon, paikat on todella ahtaat. Oikeastaan voisitte ekat pari, kolme kertaa lähinnä tyydyttä toisianne. Sormeilemalla pillu venyy, anteeksi karkea ilmaisu, mutta näin se on.
Hygieniasta pitää huolehtia, niin tunnelma ei latistu. Suihkun kautta sänkyyn. Ja onhan suorituspaikka ok ja rauhallinen, ei mitään pelkoa häiriöistä tai yllätetyksi tulemistesta.
Sanomattakin selvää, että ehkäisystä pitää huolehtia. Jos ei kehtaa järkestää asiaa, ei ole muutenkaan vielä kypsä seksiin. Eikä sukupuolitaudit ole mikään leikin asia. Älkää pelatko venäläistä rulettia.
Muista että naiset kiihottuu häpyhuuliin koskettelemalla. Kokeile alkuun ihan vähäistä koskettamista, ei mitään sellaista vatkaamista mihin olet varmaan runkatessa tottunut. Jos ei ole vielä omakohtaista kokemusta, tulet yllättymään miten tyttö syttyy.
Jos tyttö ei muuten ymmärrä, opeta heti alusta asti että naisenkin tulee ottaa aktiivinen rooli. Hyväilee sinua, tunnustelee sixpackiäsi jne. Siitä mies kiihottuu. Kiltit perhetytöt ei ehkä hoksaa, että heidän tehtävä ei rajoitu selällään makaamiseen jalat oikosenaan...
- Äikä
Oli eka tyttöystävä ja en tiennyt mitä tehdä Äiskä opetti minua miten naisen kanssa ollaan. Tuli sänkyyni ja kun seiso niin oli päällä, mahtava tunne ennekuin laukesin. Opetti pitkään etten saa orgasmia liian nopeasti. Tyttöystävä jätti mutta äiskä kyllä jatko (opetusta) iltaisin.
- 50sävyäpaskaa
Muistat vain, että kun nainen sanoo ei, se ei oikeasti tarkoita ei ;) mitä ikinä teetkään, älä lopeta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa
10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö2489352Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa
Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu1497680K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä
vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon1495231Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen
Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos1504932PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT
* * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *544641Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin
Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko1044325Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt
viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta1284154- 1681948
Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää
Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.91749Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen
Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell2891603