Fasttech.com kokemuksia

HuijattuViimeisenKerran

fasttech verkkokauppa

Tilasin kyseisestä kiinapuljusta android kännykän 90€:lla.

Tekniset tiedot olivat verkkosivuilla väärät. Sain 5€ hyvityksen koska prosessori, ram muisti ja näytön resoluutio, eivät olleet mitä ilmoituksessa oli luvattu vaan kymmenen kertaa huonommat.

Kännykkä on aivan täyttä kuraa. Näyttö on niin huono laatuinen että vähänkin viistosti katsoessa kuva tummuu niin paljon ettei siitä saa mitään selvää.

Kaiutin on todella surkea. Melkein kelvoton puheluihin.

En suosittele kys. verkkokauppaa tai sen tuotteita.

10

1674

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tilaaja

      harvinaista, Yleensä sieltä tulee kunnon kamaa ja nopeasti, Tuhannet suomalaiset käyttäjät sanoo positiivista kokemusta ja itsekin tilaillut ja aina tulee sitä mitä tilannutkin, ja jos maksoit paypallilla voi aina pistää noottia ja sulun sinne niin saa hyvityksiä tai uuden laitteen, takuut toimivat todella hyvin. suosittelen ja tuhat muutakin suosittelee tuota.

      • Omaafirmaakehumassa9

        KATO MORO! ITE OMISTAJA!! Mitä johtaja??


    • höyrykeuhko

      Itse tilannut nesteitä sähkötupakkaan juuri paypalilla 150ml edestä. Toivottavasti ei jää tulliin jumiin

      • tulliportin

        Yli 120ml jää tulliin


      • Fasttech_kanta-asiakas

        Jää tulliin jos tilauksen arvo yli 22-23 euroa.


    • Fasttechcom

      Puskaradio sivustolta kannattaa lukea todelliset arvostelut. Tämä Suoli24 on ihan trollaajien mesta.

    • spermaeero

      tilasin 200 litraa nestettä hintaan 45euroa ja sain kaks kiloa kokaiinia no käyhän se niinki

    • spedejalllune

      tilasin 100 litraa nestettä ja sain 100ml norsun mälliä ja litran kusta

    • äijääää

      dogiboi on äijjääää

    • enitenvituttaa

      sähkö tupakass on löydetty 2.4 litraa syöpä ainentta ja minun poikani niko 14v on nyt saanut tätä joltain juntti homo kavereiltaan mites tässä nyt pitäis tehdä laittaa poika uuniin vai mikä enään auttaa näiden kokaiini höyrystininen kanssa

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. R.I.P Marko lämsä

      Luin just netistä suru uutisen että tangokuningas Marko Lämsä On menehtynyt viikonloppuna Tampereella. Niin nuorikin vi
      Tampere
      61
      4230
    2. Vappu terveiset kaivatullesi

      otetaan vappu terveisiä vastaan tähän ketjuun kaivatullesi !!! 🍾🥂🎉🌻🔥🧡🧡
      Ikävä
      152
      1794
    3. Tangokuningas Marko Lämsä, 47, on kuollut

      Taas yksi melko nuori artisti lopetti lauleskelut lopullisesti. https://www.is.fi/viihde/art-2000011200979.html
      Maailman menoa
      14
      1503
    4. Puskaradio huutaa

      Nuori tyttö oli laittanut päivityksen että pitämällä joku itsensäpaljastaja. Kuka tämä on? Varoittakaa lapsia !
      Suomussalmi
      35
      1248
    5. Miksi aina vain seksiä?

      Kertokaas nyt mulle, että onko tämä joku normojen ihan oma juttu, että seksiä pitää pohtia joka välissä, siitä pitää jau
      Sinkut
      167
      1046
    6. Kerro kiva muisto

      Kaivatustasi
      Ikävä
      56
      904
    7. Vieläkin jaksaa

      naurattaa. 😆 🐽🐷🤣 M - N
      Ikävä
      76
      895
    8. Hei rakas A,

      olinko silloin julma sinua kohtaan? Jos, niin anna anteeksi, yritin vain toimia oikein. Olen pahoillani, edelleenkin, en
      Ikävä
      54
      811
    9. Martinalta vakava ulostulo

      Seiska: Martinalta vakava ulostulo. Olipa raflaava otsikko mustalla pohjalla.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      162
      809
    10. Kyllä sitä on tyhmä

      Ettei aikoinaan sua ottanut. Huomenta❤️
      Ikävä
      39
      781
    Aihe