mennyt perille, etten halua sinua millään lailla.Haluan erästä toista miestä 24/7,,
toivottavasti on
miehelle-
26614
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Älä leikistä suutu.
Haluat sitä yhtä miestä 24/7, mutta ketä sinä rakastat?
Sitä miestä, jota ajattelen.Hän on ihana, ei solvaa tuntemattomia ihmisiä netissä..
Ja sinäkö et solvaa? Hahahhaa.
Tottakai solvaan niitä, joita inhoan,mutta ihailemani mies ei tee niin, hän on erittäin sivistynyt maailmaa ja ihmisiä nähnyt ja niitä piirteitä arvostan miehessä.Entinen ihastus oli täysi moukka.
Tuskin kukaan järkevä, itseään mieheksi tituleerava palalstalainen lotkauttaa korvaansa. Naisena on pakko sano, että jos tuo olisi osoitettu jollekin naiselle, niin kommentti olisi sama.
Eiköhän suurin osa tiedä jo irl tapahtuminen perusteella missä mennään. En tiedä oletko lapsi vai nuori vai muuten vaan sekaisin.
Ei ole mennyt vieläkään perille. Yritä kovemmin.
Minuako tarkoitat, tapana ei kyllä ole solvata. Miten solvaaminen mahtaa näkyä, noinko hyvin tunnistat täällä, on toki hyvä jos solvaajat tunnistaisi, niitä kun on moneen junaan. 5.
kaipaan ja haluan yhtä ja samaa ihanaa miestä yhä edelleen aina
Mä taas kaipaan kuta milloinkin, riippuu ihan fiiliksistä.
Perille meni. En vaivaa sinua enää.
Mitä tällä mahdetaan saavuttaa?
Ilmoita asiasi oikeassa elämässä henkilölle itselleen. Eikös sellainen olisi älykkäämpää toimintaa sinulta?
En aio ilmoittaa.Myöskään en tule ikinä antamaan anteeksi niitä kirjoitteluja tänne,en ikinä!!
Kyllä, nimenomaan ilmoittaisin, jos sellaiseen olisi tarvetta. Onneksi ei ole. Ja kyllähän tuon tason vihamieliset tunteet näkyvätkin olemuksesta. Kuten myönteinenkin suhtautuminen häneen.
Tämä on anonyymi palsta. Ei voi koskaan tietää kuka tänne kirjottaa. Jos alkaa omimaan kirjoituksia itselleen niin hulluksi tulee.
Mut niinhän se mies teki.Tarttui kaikkiin toisille miehille tarkoittettuihin solvauksiin ja alkoi minua solvata!
Toi voi muuten olla melko yleistä. Täällähän ei tiedä solvaako mies naista nainen miestä nainen naista vai mies miestä. Että joku järki kannattaa pitää mukana jos suinkin mahdollista. Tietysti jos kaikki kommunikointi toimii tätä kautta on siinä kummassakin vikaa.
Jollain on siis tapana solvatamiehiä palstalla? Mistä ykstäinen ihminen tietää ketä solvaa. Ei oo tervettä olettaa toisen näkevän kirjoitusten läpi.
juuuu..mut näin M-mies teki.Siitä ei päästä yhtään mihkään.
Ei ole kiva se. En tiedä M-miehestä, kuka noin teki.
Itse olen erimies.
Kannattaisiko jutella irl. Mistä tiedätte kuka kirjoittaa täällä.
Kaunista aamupäivää kaikille!
http://m.youtube.com/watch?v=sbz47ModUxc
Ei ole eikä varmaan tule eikä kuvauksesi muutenkaan osu mitä näihin tulee. Sähköpostit voi olla ristiriitaisia, mutta sillekkin on hyvä syy.
voiko vastaamattomuus olla jokin viesti minulle, että ihminen haluaa etäisyyttä tai lopettaa koko yhteydenpidon?
Kyl se on ilkeydelläkin rajansa ja sen rajan hän ylitti.Tuskin olisin ihastunut siihen toiseen mieheen, jos hän olisi ollut asiallinen.Vastaus sulle: kyllä se noin on tulkittava toi vastaamattomuus.
Lähettikö asiallisia viestejä. Vastasitko koskaan niihin. Irl annetaan ymmärtää ja sitten ei vastata, ihmekkös tuo, toiselle annetaan ns. merkkejä ja itten ei vastata, meneekö jo kiusaamisen puolelle vai kuinka. Näitä tapauksia on varmaan useita jokaisella vähän erillaisia.