nuorempi mies

minulla oli aikoinaan seksisuhde itseäni melkein 20v vanhempaan naiseen ja kaiholla joudun sitä muistelemaan.Oli se nuorelle miehelle melkoisen upeaa aikaa kun sai aikuisen naisen kanssa vehdata.Ei voi nuorempia tyttöjä samaan kategoriaan laittaa.Nytkin itsekin ikääntyneempänä 40 haikailen itseäni vanhempaa naista seksisuhteeseen.Jos asustat uudellamaalla ja moinen suhde sopisi kuvioihisi otappa yhteyttäminulla oli aikoinaan seksisuhde itseäni melkein 20v vanhempaan naiseen ja kaiholla joudun sitä muistelemaan.Oli se nuorelle miehelle melkoisen upeaa aikaa kun sai aikuisen naisen kanssa vehdata.Ei voi nuorempia tyttöjä samaan kategoriaan laittaa.Nytkin itsekin ikääntyneempänä 40 haikailen itseäni vanhempaa naista seksisuhteeseen.Jos asustat uudellamaalla ja moinen suhde sopisi kuvioihisi otappa yhteyttä

21

254

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • k_kk

      Toi köyhän ainut huvitus maalaili kuvaa mis viriili 80 haeskelee seuraa yli sata vuotiaast.
      Voi sitä ähinän määrää ku alat miehekkäästi toimia.

      • Niinpä, kun olen satavuotias, mies on jo vanha kahdeksankymppinen :( Ei sellainen käy, naapurin nuorekas leski 75v sanoi että ei voi käydä eläkeläisten kerhossa, siellä on vain vanhoja ihmisiä.


    • odotan

      Anna pulelin numerosi

      • klikkaa nimimerkkiäni.


    • En oikein noin seniiliä ole suunnitellut, joka ei enää kommentin puolessavälissä muista mitä on sen alkuosaan kirjoittanut.

      • jaahas teki kone temput.tuli teksti jostain syystä tuplana.


      • eppu2

        Nyt Tellukka tuli kyllä hyvät naurut kommentistasi.


    • vanhaporsliini

      Reppumiehelle täytyis meidän vapaiden mummojen antaa kunnon sakinhivutus!

      • Jaa kuinka?


      • zzzzzzzzzzzzzzzzzz
        reppumies1970 kirjoitti:

        Jaa kuinka?

        Vetää reppu päähän?


    • naurutus

      täällä pannaan miestä halvalla

      • Unohrit laittaa hinnan esille, taitaa olla nykyään oikein laissa se esillepano.


    • O-Orvokki

      Saitko seksin lisäksi paljon muitakin etuja ja palveluita daamiltasi,
      Vai kutsuitko sinä hänet kotiisi hemmoteltavaksi?

      • jos rahallista korvausta meinaat niin unohda.Tosin tunsin itseni hemmotelluksi kun jokusen kerran oli nähnyt vaivaa vuokseni ja kokannut upean illallisen.Tosin jokunen lamppu,taulu ja tapettirulla tuli hänen asuntoonsa laitettua.


      • O-Orvokki

        En todellakaan tarkoittanut. Satun tietämään useampiakin tapauksia, joissa huomattavasti nuorempi mies (melkein) muuttaa naisen luo asumaan ja saa monenlaista hyvää ihan siivellä ilman muuta vastinetta kuin hätäisiä peiton alla tarjottuja.

        En tiedä yhtään tapausta, jossa nuori mies oli tarjonnut iäkkäämmälle kumppanilleen omassa kodissaan kissanpäiviä. - Ihmettelen, miten monet naiset ottavat tyhjätasku-miehiä eläteikseen ja hemmottelevat monella tapaa.

        Itse kannata tasa-arvoisia parisuhteita, vaikka toiset saavat minun puolestani elää ihan niin kuin haluavat.


      • O-Orvokki kirjoitti:

        En todellakaan tarkoittanut. Satun tietämään useampiakin tapauksia, joissa huomattavasti nuorempi mies (melkein) muuttaa naisen luo asumaan ja saa monenlaista hyvää ihan siivellä ilman muuta vastinetta kuin hätäisiä peiton alla tarjottuja.

        En tiedä yhtään tapausta, jossa nuori mies oli tarjonnut iäkkäämmälle kumppanilleen omassa kodissaan kissanpäiviä. - Ihmettelen, miten monet naiset ottavat tyhjätasku-miehiä eläteikseen ja hemmottelevat monella tapaa.

        Itse kannata tasa-arvoisia parisuhteita, vaikka toiset saavat minun puolestani elää ihan niin kuin haluavat.

        Just noin, tiedän yhden parin, .........
        Jokainen saa mitä tilaa ihan vapaaehtoisesti


    • Saamatonmies

      Nyt ymmärsin elämäni tyhmyydet.
      Eihän noilla muovikassien riekaleilla mitään naista hurmata.
      Kun aamu saa, lähdenkin reppujen ostoon.

      • tunari

        tuskin se repunostolla kohenee.


    • Jäikölevypäälle

      Onko aloittajalla tapana toistella kaikki muutkin asiat muutamaan kertaan? Varmuuden vuoksi - vai selvennökseksi?

      • et sit vissiin lukenu koko ketjua?


    • Jyystö-Armas

      Minä myös usein kaiholla muistelen, miten Ulriikka toi aamukahvin lisukkein yöpöydälle, ja suukotellen herätteli . Monesti viriilinä miehenä tyydytin hänet kiitokseksi heräämisestä, jolloin hän hyrisi tyytyväisenä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      90
      5157
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      53
      4046
    3. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      25
      2169
    4. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      27
      1837
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1785
    6. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      15
      1434
    7. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      27
      1227
    8. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      20
      1036
    9. T, miten mun pitäis toimia

      Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest
      Ikävä
      43
      981
    10. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      21
      980
    Aihe