Turussakin etsitään lasta lyövää miestä

10156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

......

Äänestä

Öööööö

Äänestä

Ylös

Äänestä

Niin

Äänestä

Ylös

Äänestä

Ok.

Äänestä

Eri tapauksia

Äänestä

Toinen väkivaltainen keski-ikäinen mies taisi olla jo hieman aiemmin joka tapauksessa lyöty lapsi oli tyttö ja tämä tapahtui kävellessä kaupungilla

Äänestä

En tiedä onko sitäkään löydetty vielä

Äänestä

Poliisi tutkii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämäjuttuonse kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/paikkakunnat/varsinais-suomi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu