Vantaan kokoomus hajoaa

Uutisissa luki, että Vantaan kokoomuksen hallituksen kokous päätyi riitaisiin tunnelmiin. Osa porukasta käveli ulos. Nyt kaipaisin tietoa, ketkä lähtivät ja ketkä jäivät?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ketä kiinnostaa. Lahjakkaat, ahneet ja itsekkäät toisella puolella. Toisella kyvyttömät, saamattomat ja selkärangattomat.

Äänestä

Korruptiorahoille??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Morbror_Eenokki kirjoitti:

Uutisissa luki, että Vantaan kokoomuksen hallituksen kokous päätyi riitaisiin tunnelmiin. Osa porukasta käveli ulos. Nyt kaipaisin tietoa, ketkä lähtivät ja ketkä jäivät?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu