niin mikään ei ole lähellekkään mitään happyhappy-gogota , vaan kummatkin kyseenalaistaisivat homman järkevyyttä koska mitään järkeä tässä ei todellakaan ole , ja ehkä kummatkin yrittävät liikaa sinne kuuseen kurkottaa.
meidän arki kun koittaa
näinsennäen
16244
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
ehkä kummankin ois vaan parempi palata maan pinnalle , maan pinnalle missä ei ole mitään , mutta se on kuitenkin todellista , makaroonia launtai-iltana kun muut ovat pitämässä hauskaansa. ja siinä se , mitään muuta ei ole jäljellä , reikäsi vuotaa verta emmekä voi muuta kuin sietää toisiamme , eli yhtä helvettiä
etkä sinä edes puhu minulle mitään
voinko jotenkin piristää sinua kysyn , vastaat , et . ok. juodaanko kahvit minä kysyn , vastaat , ei. ok. käydäänkö hampurilaislla minä kysyn , vastaat , ei . ok. juodaanko kaljat minä kysyn , vastaat ei. ok. jne. se ei lopu ikinä , paitsi sitten ehkä kun kuukautisreikäsi lopettaa vuotamisensa ja elämä jatkuu niin kuin mitään ei olisi tapahtunutkaan.
rakastan sinua ja niin minäkin sinua.
kun kuukautisvittusi vuotaa en voi sille mitään.
ei tämä sinänsä minua haittaa , mutta jos sinulla on paha olla niin on minullakin :(
voin elää elämääni haluamatta ja kiinnostumatta mistään , kuukautisreikäsi minua hieman pelottaa, sinulla on hyvin hyvin pelottava kuukautisreikä.
kun lähtee sen kuusen tyvestä kiipeämään, niin siinä voi olla ideaa, eikä suoraan sitä latvaa tavottele.
no joo toi on kans totta.
Rakentaa tilannetta tulevien tunteiden mukaan, kiirehtimättä.
haluaisin käydä ostamassa sinulle tamppooneja!
minun on vain hyväksyttävä sinut sellaisena kuin sinä olet , epätäydellisenä ja varsinkin epäkuntoisena.
kenelle sä oikein kirjotat? jonkun kuukautiset saa vähän turhan paljon huomiota, onko teillä oikeasti tommosia keskusteluita irl?
mitä onks näissä jotain vikaa ?
Kyllä minäkin pelkäisin naisen kuukautisia jos olisin mies.Ei tietenkään ole kovin soveliasta jauhaa toisen reiistä ja muista noin suoraan.Piipaa settiä.
Kylläpä on saanut menstruaatio kovan otteen parisuhteessa..