Olin aivan kännissä eilen pikkujouluissa, pian mieheni sai tietää pettämisestä. Sanoin hänelle, että olin niin kännissä, ja hän sitten sanoi tämän olevan loppu ja HEITTI ULOS!TYPERÄ HORO!
Petin!
Mare
3
1379
Vastaukset
- kannatti
Toivottavasti pikkujouluista jäi hyvä mieli nautinnollisten hetkien jälkeen joka tavallaan kompensoi näitä viimeaikojen pikku vastoinkäymisiä.
Hyvää ja rauhallista Joulua! - horo!!!!!!!!!!
Täytyy olla HELVETIN TYHMÄ, kun jää KIINNI pettämisestä. Mä olen tehnyt sitä vuosikausia eikä vaimo tiedä koko touhusta sen taivallista.
- Ajattelepa ite
Mitä helevettiä sä oot ylipäätään naimisissa, Jos kerran pitää vuosikausia pettää toista?
Ota hyvä mies se ero, niin saat paneskella niin että kalu ruskaa. Ja pääsis se vaimoski ettimään arvoistaan miestä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045281Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17610821Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369691Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858498Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok02850Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282202- 321485
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261470