Onko tämä uusi salainen saunaseura jossa päätetään Ikaalisten asioista.
Kaveria ei jätetä.
saippuasukka
21612
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Jos haluat hyvän homoseksikokemuksen niin Koivikko on varmaankin oikea paikka. Kukaan ei tule ahdistelemaan ja saat aivan rauhassa tutustua pieneen homoon itsessäsi. Kaikki riippuu siitä kuinka innokas olet toteuttamaan tätä puolta. Koivikossa on pari kunnollista saunaa, joissa voi ihan oikeasti saunoa ja vapaasti katsella muita miehiä sillä silmällä. Höyrysaunassa on lauteet kahden puolen ja siellä tapaa kaikenmallisia miehiä, jotka mielellään auttavat käsitöissä, jos niikseen tulee. Kaikki tapahtuu hartaassa hiljaisuudessa ja keskinäisen kunnioituksen ilmapiirissä.
Tiloissa on myös "pimeä" alue, jonne voi uskaltautua omalla riskillä sekä suljettavia koppeja, joissa voi tavata pikatuttavuuksiaan intiimimmin. Kaikenkaikkiaan ilmapiiri on leppoisan miehekäs..
Miksi saunasasu-vajakkimme ei ole siellä mukana toteuttamassa
noita unelmiaan, pelkäätkö että pilisi leikataan tinteille ruuaksi ?
Kyllä olen porukassa ,pelkään että hintit nokkii.
Koivikossa on sauna mutta ei ole pakollista osallistua mihinkään voi ktsoa muiden touhuja. Itse katsoin kunnioitavan sesion jonka kaksi herraa esittivät.Muuten kukaan ei minuun kiinnittänyt huomiota,jota en edes toivonut. Olin paikalla pelkästä uteliaisuutta,kun oli tilaisuus käydä tutustumassa paikaan.Käyn toistenkin jos mahdollista.
Voit tulla sisälle ettei tarvii ikkunasta kurkkia.
Vanhoja juoppoja koko ryhmä.
Moi ensikertalaisena kysyisin hiukan Koivikon saunasta että onko lauantaisin ja yleensäkkin viikonloppuisin siellä paljon porukkaa ja jos on niin kuinka paljon noin suurin piirtein ja minkä ikäistä porukkaa meinaan ois kivaa jos löytys tälläselle 20 vee bi pojallekkin sopivan ikäistä seuraa tarpeen tullen vanhempikin seura kelpaa ja toinen asia on että mitenkähän meikeläiseen mahdetaan suhtautua kun olen hiukan erillainen ihminen sillä olen pituudeltani vain 120 cm pitkä, olen posliini kroppainen alapää pois lukien, melko hyvän ja nuoren näköinen, kalunikin on melko iso ja tosiaan olen vielä neitsyt.
Vajakkimme onanoi taas palstalla.
niin siis nikä "tämä"? Keitä tarkoitat, mikä kerho?
Entäs jos seisoo jo suihkussa,tai sitä ennen,täysillä ? Voiko kävellä suihkusta saunaan niin vain jos seisoo ? Voiko koivikkoon mennä jos ei ole erityisen komea,hyväkroppainen ja isovarusteinen ?
Aina voit tulla syliini lämpöiseen.
voiko koivikkossa vetää händyyn
Onko siellä golden showerit
Tottakai voi vetää ja yleensä on löytynyt myös vetokaveri avuksi.
Jaa kuset suuhun meininkiä?
Mä jäisin mielelläni pukuhuoneeseen haistelemaan kalsareita kun "äijät" istuu lauteilla.
No säähän vasta veikko oot. Haluatko ostaa paskaiset kalsarini 1000€?
Älä nyt hulluja puhu, miksi maksan tonnin paskasista kalsaseista kun saan niitä ilmaiseksi?
Maksan 5€ kpl. Montako löytyy? Onko tuoretta ruikkua? Vanhasta paskasta en maksa mitään.
Pekka Käki-Metelä luulee tekevänsä humooria.
Käki-Metelän kohdalla kakka täyttää koko vajakin elämän.