Buahaaaa, eikä peräkammarin väki edes tajua mitään. (Missään oikeassa jääkiekkojoukkuessa ei toimitusjohtaja tekisi tuollaista.) Toisaalta kun te vajakit olette niin perkeleen tyhmiä, niin mikäs siinä. Junnoa ei kärpät kiinnosta, raha vaan, kunhan naureskelee teille apinoille. Kärppäfanit on vienyt idiotismin ihan uudelle tasolle. Oma toimitusjohtajakin nauraa teille neandertalilaisille! Ulkomailla voisi kiinnostaa, jos joku vinkkaisi. CNN voisi tulla tekemään jutun "maailman tyhmimmistä faneista".
Ja Tappara vei pelin taas, vaikka tuomarit kaikkensa yrittää. Tätä se on jatkossakin. Joku Ben "Finaalisarjassa 0 0" Maxwell ei tilannetta muuta.
Junno kusettaa vajakkeja
6
114
Vastaukset
- TAPPARA15
Kärppien alamäki alkoi vuoden vaihtuessa. Se on nyt pomminvarma pisteautomaatti kaikille joukkueille. Runkosarjan voitosta ja mestaruudesta ei ole epäselvyyttä. Tappara vie molemmat.
- Pitkäveto
Totta. Olen tehnyt nyt 4.llä viimeisellä kierroksella pitkävedon ja laittanut Kärpille 2 kertaa tasurin ja 2 tappiota ja se on pitänyt 3 kertaa 4.stä. Eli se on tämän hetken varmin kohde, kun laittaa sille tappion tai korkeintaan tasurin.
- SaatananJuoppo
Kerro minulle oi älynjättiläinen miten Junno kusettaa meitä vajakkeja? Tuossa viestissäsi ei ole minkäänlaista selitystä millä tavalla hän meitä vetää höplästä. Haluan tietää koska olen vähä-älyinen juoppo.
- bububububububuuu
Aloituksen sisältö oli vajakkeja
- Tapparanmiäs
Pelkkiä sisäsiittosia vajakkeja äpäräfanit, kevällää saa äpärät pataansa pahemman kerran, heh heh heh heh heh heh heh heh heh heh!!!!!!!!111111!!!!!!!
taitaa tappara vaan taas hävitä finaalin kolmannen kerranperäkkäin! :) kärpät vie tappara vikisee :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo räyhää: kansan on muututtava
Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san2803468Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell211923Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.301561- 841451
- 1381093
- 811034
Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.681008Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.90875Kannattaa ymmärtää se asia
että mitään stalkkausta tai hakkerointia ei tapahdu. Oikeasti kannattaa tutkituttaa päänsä.197729Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.61727