missä ja miten näitte vikan kerran yhdessä?

Minkälaisissa tunnelmissa, mitä puhuitte jne. ??
251315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

joo. Tosi reiluu, olisit voinut mut heittää taksilla himaan, mutta eipä kiinnostanut. Onneks bussit ja junat kulki kuitenkin.

Äänestä

Ihan ystävällisissä ja rakentavissa merkeissä, sehän tässä skitsointa ja koukuttavinta onkin!! Sanotaan et irl ratkaisee ja jos niin aattelee niin kauhea miettiä!

Äänestä
  • Silloin kun jättää turhat hölmöilyt pois niin onhan se parempaa.

    Äänestä

ihan ookoo tunnelmissa.

Äänestä

kuulin jotain huutoo..tunkio oli äänessä vaan.

Äänestä

Lahden rautatieasemalla erottiin ennen keskiyötä. Viileetä oli.

Äänestä

Oli aikas traumatisoiva kokemus.. jäin portaille seisomaan kun mies lähti kiukkuisena kävelemään pitkin sateista katua. En haluis aatella sitä ollenkaan kun kaikki meni sen jälkeen ihan turhaan solmuun, jota ei meinaa saada auki. Syy tais olla vielä molemmille toisarvoinen. Asiaa olen miettinyt niin paljon, että meen täysin lukkoon jos nään ihmisen. Inhottava tilanne.

Äänestä

Jähmeän kankeissa tunnelmissa. Kuten valitettavasti aina.

Äänestä
  • Kanki kankeana?

    Äänestä

Mitään ikinä puhuta ja tunnelma on haudan vakava.

Äänestä

Ei olla nähty moneen kuukauteen, koska en ole halunnut nähdä. Sain hänestä tarpeekseni nähtyäni, kuultuani ja tietäessäni hänen flirttailevan ja tapailevan jatkuvasti useita naisia vaikka on varattu.

Viimeisin näkemisemme tapahtui ohimennen. Pakenin paikalta äkkiä.

Äänestä

Kostit siis. Mitä jos se oikeesti tykkäs susta eikä muiden suhteen ollut minkäänlaista vakavaa?

Äänestä
  • Vakavaa tai ei, en halua sellaista joka pitää peliä vähän joka suuntaan. Luotettavuus on minulle tärkeintä ja hänen kanssaan se puuttuisi.

    Äänestä

  • vaikuttaisi siltä, että olet etukäteen päättänyt toisen olevan pohjattoman epäluotettava? Eipä se silloin voi onnistuakaan.

    Äänestä

ei voi puhuu... K18 kamaa

Äänestä

Minun luona 31.12 ja oli ihanaa niin kauan kun sysättiin pois mielestä se ettei meistä tule paria, itku pääsi kummallakin kun illuusio särkyi :(

Äänestä

viimeistä kertaa ole nähty....haluan nähdä sen tietyn miehen vielä vähintään miljoona kertaa.

Äänestä

OIkein hyvissä, meinaan leppoisilla treffeiilä. Arvelin nähdä uudelleen pian.

Äänestä

Sinä menit vankilaan, vähän suretti. Se oli varmaan se vaarallisuus mihin ihastuin.

Äänestä

Kaupan pihassa eikä sanottu mitään, koska olit jo autossa.

Äänestä

Halattiin. Oli aika haikeaa. Ja sen jälkeen kaikesta tuli liian vaikeaa. Jos vaan vois palata siihen hetkeen ja saada tehtyjä tekemättömäksi....

Äänestä
  • Tehtyjä vaan ei saa tekemättömäksi, se on maailman laki. Mutta jos kahden ihmisen välillä on tunteita, niin se on vahvin pohja mille ikinä rakentaa mitää.

    Äänestä

Ihmisjoukossa, kuitenkin silmämme löysivät toisemma... Mut ku tää nainen ei vaa tahdo saada suuta auki muiden kuullen. Jotain pientä keskustelua käytiin... Ikävä, usko pois

Äänestä
  • Ei uskalla enää! Koska se menis jo ahdisteluksi.
    Öitä ja kauniita unia

    Äänestä

Nähtiin minun luonani tai paremminkin asunnossa jossa ennen asuin.
Oli jotenkin jännittynyt tunnelma ja hän oli surullinen. Jos olisin ymmärtänyt surun syvyyden ja menetyksen läheisyyden olisin lohduttanut ja tukenut. Parkkipaikan portilla erottiin joulukuussa 2010 enkä sen jälkeen ole häntä kasvokkain enää kohdannut.

Pahoittelut tyhmyydestäni, tietämättömyydestä sekä siitä seuranneesta koko sotkusta.

Mukavaa alkaavaa kevättä S:llä alkavalle naiselle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kisskiss-kiss kirjoitti:

Minkälaisissa tunnelmissa, mitä puhuitte jne. ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu