Varsinkin jos kukaan muu ei tiedä tunteista mitään paitsi he kaksi?
Sellainen ihminenhän olisi täysi sadisti ja luonnehäiriöinen, vai kuinka?
Sellainen ihminenhän olisi täysi sadisti ja luonnehäiriöinen, vai kuinka?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
No en kyllä usko, että tänne tulee muunlaisin aikein. Osahan on ärsyyntyneitä kun saanut rukkaset, mutta kyllä ne pohjimmiltaan rakastaa.
Niinpä. Kaikkee on nähty. Sitten irl.... No antaa olla.
henkilöstä tai hän tarkoitti sen jollekin toiselle.
en minä vaan se toinen luulee että minä huvikseni kirjoitan rakkaudentunnustuksia muka ilkeyttäni
Mistä tiedät? Irl:ssä sanonut noin?
ei täällä ole mahiksia tunnistaa ellei ole nimeä tai muita vahvoja. lait irl viestiä, sillä selviää. ihmiset voi olla paljon rakastettavampia kuin mitä sitä ikinä kuvittelee.
Oletko hänelle irl sanonut rakastavasi? Jos et niin kai sitä voi luulla ihan mitä vaan, jos niitä kolmea sanaa ei ole kuullut suoraan. Itse en menisi täällä niitä sanomaan jos en irlkään ole tunnustanut, enkä olekaan.
Ei kukaan valehtelekaan palstalla rakastavansa.
Minä en ainakaan ole valehdellut. Halusin sen sanoa että tarkoitin mitä olen sanonut, vaikka olenkin sen täällä sanonut. Ei lisättävää.
olen joskus ajat sitten tänne kirjoitellut rakkaudentunnustuksia, vaikken ole edes tiennyt että kuka ne omii itselleen ihastuksensa lähettäminä. En ilkeyttäni, ehkä enemmänkin kujeilumielessä. :-\
Irl sopii valehtelu, jos pakko. Täällä saa sanoa niinkuin tunnet, koska jonnekin oikeat tunteet pitää sanoa.
Irl olen valehdellut rakastavani koska hän teki samoin vaikka osoitti käytöksellään muuta. Sai maistaa omaa lääkettään. Tosin kuvittelee edelleenkin että muka häntä rakastin ja olisin huolinut. Elämässäni on aina ollut toinen rakas.
palstalla omat ajatukset on kun juovuksissa sopertaisi.
Miksi kukaan sanoisi toiselle jollain anonyymipalstalla rakastavansa.
Niinpä, tyhjät sanat tulee tyhjältä sanojalta. Ohittelen täällä ne kirjotukset. Ne on samaa sarjaa kun teinien vessan seinään tekemät tunteenpurkaukset.
Paljon tunnetta, mutta itselle suunnattua ajattelua.
Samaa mieltä, tyhjät tynnyrit ne..Tämän palstan nimi voisi olla se Vessanseinä :) Ennen viestin kirjoitusta pitäisi kirjoittajan valita, onko se illan rakkausruno tai kikkelifraasi miesten vai naisten vessanseinälle tarkoitettu :)
Hahaa! Kaikki tirkistelijät ja hyeenat saisi lisäpotkua palstailuun kun pääsisi yli sukupuolirajojen niitä syvällisiä vessanseinäavautumisia kurkkimaan.
Tuskin. Rakastua voi vaikka mitään tapahdu. Mistä näitä edes tunnistaa. Yhtä tyhjän kanssa
Anonyymipalstan kirjoitukset ovat yhtä tyhjän kanssa, kuka vaan voi kirjoitella, mitä vaan.