Antin uusi video

olipa aika karsee video.turha on muuttaa tyyliään sellaiseksi,mikä ei ollenkaan istu omaan persoonaan,tulos on lähinnä hirvittävä!
1195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

se on näköjään nykytrendi,kun laulajana ei pysty enää antamaan mitään,eikä kehittymään,niin otetaan tämä viimeinen kortti käyttöön.eli alastomuus/seksi/pornovideot .lähinnä säälittävää!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hirvitys kirjoitti:

olipa aika karsee video.turha on muuttaa tyyliään sellaiseksi,mikä ei ollenkaan istu omaan persoonaan,tulos on lähinnä hirvittävä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu