Tää paska ei toimi edelleenkään kunnolla mobiililla vanha toimi sentään vähän paremmin. Homo Tissu kerro miksi Suoli24 ei osaa tehdä mitään oikein vaan kaikki menee pääsääntöisesti perseelleen ja kaikissa muutoksissa menee ikuisuus? Ei taida Suoli24 olla kuin 1 tai 2 paskaa koodaajaa.
Ei ne saa koskaan korjattua tätä Suoli24
6.6.6
863
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Älä juopporetku mussuta, vaan osta oikea tietokone jos kännäilyltä jää rahaa.
En tiedä mutta sen tiedän että menisin heti Kremliin nuolemaan Putiinin pikku persettä jis kutsuttaisiin.
Net mobiilihärpäkkeet ovat lasten ja imeväisten hipelöintileluja.
Sopivat parhaiten verkon painoksi. Tämä on totuus, jota ei kiistä muut kuin aivovammaiset.
Mitä?
Kyllä, oikea läppäri tai ihan pöytäkone. Monesti jumittuu niin kauaksi aikaa tähän että penkki alkaa haiseen perseelle. Tämä haju tulee sieraimiin kun istuu tuntitolkulla.
http://www.referral-link.com/share.php?ref=oJdn9c0GBWlUcpU
Tässä! Klikkaa linkistä, se vie sinut sivulle jolla voit linkkejä jakamalla saada pisteitä jolla voi saada steam pelejä! Nopeaa, taattua! Sinun ei tarvitse ladata viruksisia steam genejä, suorittaa surveyitä!
Työnnä löylykauha perceeseen
Ketjun aloittaja voisi kokeilla,,, hmmmm,hmmmmmmm,,, ai niin kohteliaisuutta ja silloin voisi saada vastauksiakin.
Työnnä Juhani löylykauha percesilmääsi.