Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

30cm liian iso?

Mitäs sanotte onko 30cm liian pitkä? Monet naiset sanoneet että järkäleeni on liiankin järkäle... Kertokaas myös jos joku itseäni vanhempi (26v) olisi kiinnostunut seksisuhteesta pääkaupunkiseudulla.
20326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Tuollanen 30 senttinen alkaa olla jo melkoisen bueno, ei luulis olevan seksiseurasta puutetta, jos ja kun päästät tuon tiedon "puskaradioon"... tietysti myös netistä on tässä asiassa apua, kuvat esimerkiksi alastuonsuomi.comiin ja seura on taattu!

Äänestä

Tuon kokosille on jo tarjontaa/kysyntää bdsm puolellakin... Mikäli kiinnostaa. Kannattais kiinnostaa. Uskon että oisit hyvä. Suorastaan, mmh, loistava.

Äänestä

Onhan tuossa pituutta ihan kivasti... ?

Äänestä
  • No kyllä alkaa olemaan liian iso. Mulla ainakin oli hankalaa kaverin kans jolla oli pitkä sattuu. Yhdeltä lähdin karkuun ku näin sen jäätävän Kullin.

    Äänestä

Tuo olis just sopiva homoperseeseeni. Eihän sulla siis 30cm ole, mutta kiva joskus larpata ja väittää itselleen 12cm kullia 30cm kulliksi.

Äänestä
  • Vähän kuin sinäkin väität tikkuasi 17/12-malliksi... heh heh.

    Haaveiletko homoperseessäsi tuollaisesta hevoskalusta?

    Äänestä

On, eihän se mahdu kokonaan sisään. Tökkii ikävästi kohdunkaulaan ja lantio jää kauas :( Se on se paksuus, ei pituus. G-piste löytyy - 5cm porteilta. Haloo.

Äänestä
  • 20cm ottaa 170cm naisella keuhkoon, niin varmasti käy kipeää. 10cm on keskipaksuus Rfsu:n kokemuksen mukaan.

    Äänestä

  • Dick_Pettersson kirjoitti:

    20cm ottaa 170cm naisella keuhkoon, niin varmasti käy kipeää. 10cm on keskipaksuus Rfsu:n kokemuksen mukaan.

    Ei paksuus millään voi olla 10 cm. Siitähän tulisi ympärysmitaksikin jotain 30 cm.
    Huh Huh,

    Äänestä

liian kookas

Äänestä

Homo olet.Heitä sanotaan ison kullin omaaviksi. Mutta heillä se iso ei seiso.Mitä antia siis naiselle sellaisesta on?

Äänestä
  • Homon elämää pyörittää mulkku jota hän himoaa suoleensa.

    Äänestä

  • Häxä kirjoitti:

    Homon elämää pyörittää mulkku jota hän himoaa suoleensa.

    Olet ilmeisesti homona vielä kokematon ja kirjoittelet vain haaveistasi. Eikö niin?

    30-senttisistä mulkuista ei tarvitse kenenkään olla huolissaan. Todennäköisyys sellaiseen törmäämiseen on samaa luokkaa, kuin törmääminen Askon 17/12 kulliin. Siis olematon.

    Äänestä

30 senttisellä on vilkas mielikuvitus...3 senttinen nysä tosiasiassa voi raukkaa....

Äänestä

Kyllä 30 senttiselle lerssille on takuuvarmasti vientiä homopiireissä ja kun yksi sitä kerran saa, toiset tulee suorastaan ovelle jonottamaan!

Äänestä
  • Nö önnnön.ihånåååå...

    Äänestä

  • Homohuora kirjoitti:

    Nö önnnön.ihånåååå...

    On sulla huoraksikin vetävä perse... :D

    Äänestä

Ei ole liian liian pitkä, jos hevosista puhutaan, mahtuu isommankin tamman v*ttuun...

Äänestä
  • Ihånååå.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jasper6969 kirjoitti:

Mitäs sanotte onko 30cm liian pitkä? Monet naiset sanoneet että järkäleeni on liiankin järkäle... Kertokaas myös jos joku itseäni vanhempi (26v) olisi kiinnostunut seksisuhteesta pääkaupunkiseudulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu