Löytyisikö toisia miehiä joita kiihottaa naisten käytettyjen pikkuhousujen haistelu - ehkä myös pikkareihin pukeutuminen? Toki naisetkin saa vastata jos sellaisia löytyy ;) Täällä olisi normaalivartaloinen ja mukavan näköinen mies vailla "panty sniffing" -seuraa. Voitaisiin tavata ja haistella pikkareita samalla runkkaillen. Runkkujen lisäksi myös imut ja panot ok - kumminkin päin. Kiihottaisiko ajatus vaikka sängyllä makaamisesta ja mun tyttöystävän pikkareiden haistelusta samalla kun ottaisin sulta suihin? Lastisi saisit luonnollisesti laskea joko naamalleni tai vaikka ko. pöksyille. Vai tahtoisitko olla polvillani edessäni kun työnnyn sinuun takaapäin ja samalla painaa pikkareita naamaasi vasten ja imeä pimpin hajua sieraimiisi? Vai haluaisitko kenties tehdä saman mulle?
pikkuhousujen haistelua
pantylover_
11481
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Pukeudun kyllä ihan omiin vaatteisiini enkä naisten. Enkä muutenkaan ole halukas noihin esittämiisi puuhiin kanssasi.
Mutta aina kun näen pyykkikorissa vaimon likaiset alkkarit niin kyllä niitä pitää haistaa.
voin myydä pitkät kalsarini haisteltaviksi.Edestä keltaiset,takaa ruskeat ja voimakas urean tuoksu.
Naapurin leskirouvalla on ripuli.Voin lähettää hänen kurahousunsa haisteltaviksi.
Onko löytynyt haisteltavaa ja maisteltavaa?
Nyt löytyis haisteltavaa.Iski vatsatauti ja kalsarit sen mukaiset.
Oletko ajatellut syöväsi pikkarit ja senjälkeen kun ne ulos tulleet on haistelevasi niitä ja sitten pistät ne pipoksi päähäsi ja menet raumal ja huudat niin maan perkeleest
HYIIIIII.KYLLÄ HAISEE
Mikä niin?
PASKA
Peskää nyt jo ne haisevat housunne ja lopettakaa se kaakelin haistelu.
Haureus vie Helvettiin. Joka kerta kun ihminen tekee syntiä häneen tulee sisään demoni. Demoni syö ihmisen sisältä osittain elävältä ja aiheuttaa sairauksia.