En mää mitää hakerii tiä ne tai mist ne o peräsin

tiiä vaa et o 24/7 en muista mist ne o peräsi ei voi muist 10vuotta takaperi jotai känni netti tuttavuuksii.. mää oo vaa provo taitava sellane mä osaa provottaa kaikkii tyyppei ja ne ottaa tosissaa het ku o ni tyhmii
12130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Sää mitään taitava ole tyhmä vain ja mielisairas. Jokainen täällä tietää sut ja sun juttus ja ei ne ole mitään provoo. Vaan kunnianloukkauksia suurin osa tai sitten kiiihoitusta kansanryhmää vastaan eli siis rikoksia kaikki. Olis kaikille parhaaks jos et kirjoittelis tänne enää ikinä ja kaikkein parhaaks se olis sulle niin ei tarvis kokoajan pelätä ja täristä että kuka tulee vetään turpaan kun on tullu auvottua sitä läskistä päätä vähän joka suuntaan.

Äänestä
  • Mikä taitava jätkä? Mies taitaa liitää taas jossain omissa mielikuvitus maailmoissa? Kunnianloukkaus on käsittääkseni provosoivaa? Mikä kiihotus? Kiihottako joku kovasti koivuhaan natseja? oletteko homoja? Yksinkö tulet hintti paska? Mikä läski? Skitsofreniako sulla? Tiedätkö hanuristi kenelle edes puhut vai oletatko skitsofreniasi vuoksi jotain mitä et pysty tietää vai luuletko olevasi hakkeri?

    Äänestä

  • Voisiko joku selvittää että mitä toi äijä tarkoittaa taitavalla?

    Äänestä

  • Ihme_sepustuksia kirjoitti:

    Voisiko joku selvittää että mitä toi äijä tarkoittaa taitavalla?

    Varmaan joku nörtinvihaaja joka elää ihan omissa maailmoissa?

    Äänestä

  • Ihme_ukko_on kirjoitti:

    Varmaan joku nörtinvihaaja joka elää ihan omissa maailmoissa?

    "Mä on vaan provoo taitavasellanen...."
    Sitä se äijä tarkottaa taitavalla. Jani selittää olevansa taitava provoon ja se äijä vastaa "sä mitään taitava oo tyhmä vaan ja mielisairas"

    Äänestä

  • Selitysjanille kirjoitti:

    "Mä on vaan provoo taitavasellanen...."
    Sitä se äijä tarkottaa taitavalla. Jani selittää olevansa taitava provoon ja se äijä vastaa "sä mitään taitava oo tyhmä vaan ja mielisairas"

    Jossä meet provoon niin eikö se osoita onnistumista eli taitavuutta? Ei täällä ketään jania ole se on vain sun mielikuvitukses tuotetta! Onko sulla joku hakkeri syndrooma ja kuvittelet piri päässäs tietäväs kaiken mielisairaan kuvitelmies pohjalta!

    Äänestä

et kai nyt jani provosoitunut?

Äänestä
  • En ole mikään jani mitä sekoilet olen atk opiskelija mutta nimeä en kerro!

    Äänestä

  • vai et oo Jani ton vois uskoo sun vanhempas mutta tuskin kukaan muu sut tunnistaa kyllä jutuistas aina!

    Äänestä

  • läskijani69 kirjoitti:

    vai et oo Jani ton vois uskoo sun vanhempas mutta tuskin kukaan muu sut tunnistaa kyllä jutuistas aina!

    Jaahas jollakin kannabis kukan pössyttelijällä on näemmä puhjennut skitsofrenia kukkaan? Ei täällä ole ketään jania jan:ia eikä jonia taikka tonia nyt kyllä arvot vaan ihan tuolta tyhjästä päänupistas noita nimiä poikanen ja noita vuosilukuja näemmä myös?

    Äänestä

24. jutusta on ainakin13 varmuudella selkärankattoman paskiaisen kirjoittamia eli ainakin aloitus ja kaikki ne jossa hän kiistää olevansa Jani ja myös se ligt battery juttu eihän semmosta juomaa edes ole kuin patolokisen valehtelijan aivoissa.

Äänestä
  • Kannattaisiko sinun hakea lääkitys tuosta pakkomielteestäsi ttuota henkilöä kohtaan eihän hän ole sanonut mitään pahaa sinulle tässä viesti ketjussa eikä edes ole kirjoittanut noita viestejä selvästikkään vaan olet aivan varmasti nyt jonkin asteisessa psykoosissa.
    Siinä sinun light(kevyt) eli sugar free battery drinkki mitä ei mielestäsi ole olemassa:
    http://www.batterydrink.com/2015/products/sugarfree/

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Provo_trolli kirjoitti:

tiiä vaa et o 24/7 en muista mist ne o peräsi ei voi muist 10vuotta takaperi jotai känni netti tuttavuuksii.. mää oo vaa provo taitava sellane mä osaa provottaa kaikkii tyyppei ja ne ottaa tosissaa het ku o ni tyhmii

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu