eräs nainen on hieman ihastunut minuun

ja haluaa että raportoin hänelle kaiken , siis ihan kaiken , kakalla käymisestä lähtien. onko tämä teistä normaalia käytöstä ?
9292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Petri lopeta se ryyppäys

Äänestä

Kivat fantasiat sulla ap

Äänestä

Eikö se ole vain hyvä että joku jaksaa huolehtia sinustakin ja suolesi toiminnasta. Muistuttaa varmaan aika-ajoin kuidun lisäämisestä nestemäiseen ruokavalioosi.

Äänestä

No ei tuo nyt ihan normaalilta vaikuta.

Äänestä
  • Tai voihan se ollakkin , en tiedä itsekkään missä olen.

    Äänestä

Ei ole, vaan sairaalloisen mustasukkaista, ota jo hyvissä ajoin se lopullinen etäisyys häneen.

Äänestä

:DDD

Äänestä

Is not a normal.

Äänestä

Sori vaan ap. , mutta se nainen ei ole sinusta kiinnostunut. Koita löytää itsellesi sellainen, joka on sinusta kiinnostunut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


enolemissään kirjoitti:

ja haluaa että raportoin hänelle kaiken , siis ihan kaiken , kakalla käymisestä lähtien. onko tämä teistä normaalia käytöstä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu