monitoimitalo karvetti

mitä toimintaa kannattaako käydä onko ruokailua kenties
285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siellä mitään ruokailuja ole vaan Karvetin kurittomien kakaroitten walkers kahvila. Ei kannata mennä jos ei halua joutua jääpallojen heittelyn kohteeksi.

Äänestä
  • Walkers on vain perjantai iltaisin, mutta kyllä muutoinkin se mesta on nuoriso paikka eli räyhätään ja mekastetaan. Joskus siellä ollut joku puutyö paja, mutta ilmeisesti sekin vedetty jo maton alta. Enkä muutenkaan suositte Karvetissa pyörimään sillä täällä ei ole kertakaikkisesti yhtään mitään jos ei tuota surullisen kuuluisaa skeitti lautaa oteta huomioon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


justmuuttanu kirjoitti:

mitä toimintaa kannattaako käydä onko ruokailua kenties

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu